Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Музею історії Уманського національного університету садівництва – 50 років

DSC_0246.JPG

В листопаді Музей історії Уманського національного університету садівництва відзначив своє 50-річчя. Як для людини, це досить зрілий вік, а як для музею – ще зовсім юний.

З нагоди ювілею, у Музеї історії Уманського НУС відбувся круглий стіл «Музей історії Уманського НУС – осередок збереження минувшини навчального закладу».

Відкрила захід ректор університету Олена Непочатенко, котра зазначила: «що з самого початку музей був і залишається осередком історичної пам’яті та вивчення історії нашого університету. В фондах музею знаходиться безцінна інформація про видатних вчених, студентів, викладачів, випускників, знакові події у долі університету. Я дякую всім тим, людям, які тут сьогодні зібралися. Ви творите, зберігаєте і примножуєте історію нашого університету. Це величезна відповідальність. Завдяки Вашій праці ми маємо можливість бачити ці надбання. Висока вам шана і подяка за те, що збираєте по краплинці, бережете, вивчаєте, і живете цим музеєм».

Завідувач музею Оксана Свистун підготувала змістовну доповідь про становлення та розвиток музею історії Уманського НУС. Не менш цікавими та пізнавальними були виступи провідного бібліотекаря наукової бібліотеки Наталії Михайлової та кандидата сільськогосподарських наук, доцента кафедри садово-паркового господарства, куратора Наукового гербарію Уманського НУС Тетяни Мамчур.

На круглому столі також були присутні директор Уманського краєзнавчого музею Наталія Білоус, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри генетики, селекції рослин і насінництва (1976-1993) Юрію Мішкуров, а також кандидат сільськогосподарських наук,  доцент кафедри генетики, селекції рослин і насінництва (1977-2014)  Віктор Сигида.

За свої 50 років Музей історії Уманського національного університету садівництва став справжнім осередком популяризації історії навчального закладу, центром інформації щодо розвитку нашого університету, діяльності його викладачів, працівників та вихованців, місцем зустрічей з відомими особистостями та об’єктом ознайомлення студентів і численних гостей Уманського НУС та міста Умань з багаторічною історією одного з найстаріших і найавторитетніших вищих учбових закладів України.

Тож бажаємо хранителям музейної справи Уманського НУС ніколи не зупинятися на досягнутому, самовіддано працювати та отримувати задоволення від роботи. Нехай ваша праця супроводжується злетами, пошуками та знахідками. Нехай кожен день стане новою сходинкою до омріяних висот, духовного оновлення та процвітання. Нехай невичерпним буде джерело вашої працелюбності та енергії, а навколо панує атмосфера любові тепла і доброти!

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.