Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відбулося святкування Дня працівників сільського господарства

DSC_0526.JPG

З давніх – давен, коли земля вкривається для спочинку жовтим листям, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо свято працівників сільського господарства.

Свято розпочалося з пісні «Гей ви, козаченьки», що виконував ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС.

Урочисте зібрання було розпочато вітальними словами ректора університету Олени Непочатенко. Ректор привітала всіх присутніх з Днем сільського господарства, адже працівники та студенти університету мають пряме відношення до «працьовитої когорти хліборобів», а численні випускники, які наразі працюють у сфері сільського господарства на благо української держави, давно стали гордістю нашого навчального закладу.

Та з нагоди професійного свята відзначила найкращих науково-педагогічних працівників та співробітників університету почесними грамотами.

Прикрасою свята та приводом чудового настрою для присутніх стали також вітання гостей, що були запрошені до університету з нагоди урочистостей. Гарні слова та дарунки в якості почесних грамот і дипломів були вручені кращим з кращих працівникам, викладачам, студентам та колективам університету.

Краса природи зачаровує та не більш, ніж гарне виконання української пісні та хореографічної композиції. Центр культури і виховання студентів Уманського НУС може хизуватись своїми виконавцями, адже виконують музичні твори не фахівці, а талановиті й обдаровані студенти та учасники колективів, що зачаровані з дитинства красою мистецтва – дарувати людям радість пісні та заворожувати глядачів пантомімою руху в танці.

Багато гарних вітань пролунало на честь працівників, які працею своєю роблять щасливими й ситими жителів України, невтомні руки яких творять справжнє диво на землі. Дякуємо вам, шановні, за працю, за ваші неймовірні досягнення, за те, що маємо нагоду в теплі та достатку, весело святкувати знову День працівника сільського господарства. І, як свідчить завершуюча концертну програму свята вокальна композиція у виконанні Кіріла Козака, Україна – це моя земля, хоч ми ще й молода держава, та з козацьким завзяттям й силою. І ми завжди будемо мати можливість споглядати на Чорне море, синє небо, жовте поле, об’єднуючись цією красою та любов’ю до Батьківщини у одну сім’ю - українську велику родину. Зі святом вас, невтомні працівники, сподвижники великих справ і ковалі щасливого майбуття!

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.