Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відбувся День відкритих дверей

424.JPG

Дні відкритих дверей – щорічний традиційний захід Уманського національного університету садівництва, метою якого є знайомство абітурієнтів з навчальним закладом, надання відповідей на всі їх питання стосовно умов вступу та спеціальностей.

Такі зустрічі науково-педагогічного колективу університету та майбутніх абітурієнтів впродовж багатьох років набули традиційної форми, адже у цей день представники закладу дозволяють школярам відчути на собі магію вищої освіти та наукових досягнень. От і цього разу всі учасники дня відкритих дверей мали можливість здійснити захоплюючу екскурсію територією одного з найстаріших і найавторитетніших аграрних навчальних закладів України.

Відправною точкою цікавої подорожі став адміністративний корпус. В якому майбутні студенти познайомилися з структурою університету, з особливостями вступної кампанії та тими професіями, які можна отримати в університеті. 

Далі школярі мали змогу познайомитися з кожним факультетом університету. Тут їх гостино зустрічали та презентували спеціальності, які опановують студенти, кожен майбутній абітурієнт отримав профорієнтаційну брошуру та зміг детально ознайомитися з умовами вступу за певною спеціальністю. 

Чудова атмосфера, змістовні розповіді та презентації факультетів, цікаві екскурсії, невідомі досі історичні факти та приховані століттями легенди, з якими гості знайомилися у проміжках при переході від корпусу до корпусу, створили незабутню ауру осіннього дня, проведеного в Уманському НУС. А веселі конкурси та чудові подарунки покращили і так піднесений настрій.

Гості заходу з цікавістю заслухали змістовні розповіді про університет і факультети, переглянули слайди та відео, які містили в собі цінну та цікаву для відвідувачів інформацію: скільки студентів навчається в університеті, що цікавого відбувається в студентському житті, як працевлаштовуються випускники. Зацікавлення присутнього загалу викликала інформація про можливість студентів брати участь у навчальному стажуванні та виробничій практиці за кордоном, під час яких вони вивчають досвід господарювання фермерських господарств, підприємств переробної промисловості, організації агробізнесу тощо. Такі зв’язки налагоджені з Великою Британією, Німеччиною, Швейцарією, Польщею, Данією, Таїландом та іншими країнами.

День відкритих дверей в Уманському НУС — це справжнє свято, адже університет завжди радий знайомству з майбутньою студентською молоддю. Відчиняючи двері в цей день, майбутні абітурієнти зазирнули вперед, побачили реальне студентське життя і уявили себе частиною великої університетської родини!

Дякуємо усім, хто завітав на наше свято! До нових зустрічей!

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.