Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Пропонуємо мультимедійний науково-методичний комплекс "Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів"

45.jpg

У Медіатеці електронних засобів навчання розміщено демонстраційну версію мультимедійного науково-методичного комплексу«Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів». Для замовлення повної версії надсилайте листи на електронну адресу nmcbook@ukr.net.

Про актуальне в методичній діяльності: думки й поради експертів: мультимедійний науково-методичний комплекс : авторський колектив / за наук. ред. проф. Т.М. Сорочан. – К., 2017.

У мультимедійному науково-методичному комплексі складні питання методичної діяльності автори-експерти (викладачі, аспіранти, методисти – слухачі курсів підвищення кваліфікації) аналітично викладають у форматі специфічного виду наукової роботи – експертизи. Полілогічна науково-методична взаємодія «запитання – відповідь або відповіді – аргумент – пропозиція – перспектива на майбутнє» дозволяє розширити проблемно-тематичний і комунікативно-прагматичний діапазон професійної комунікації, з урахуванням різних поглядів, підходів і позицій розглянути актуальні для науково-методичної діяльності проблеми, що потребують наукового й суспільного переосмислення, переоцінки, суспільної легітимації.

Комплекс створений за допомогою сучасного програмного забезпечення для розробки електронних освітніх ресурсів і представлений у форматі електронного посібника, який має гіперактивну структуру, за допомогою якої можна швидко перейти у відповідний розділ та віднайти потрібну інформацію з кольоровими графічними зображеннями (рисунками, схемами, таблицями тощо), гіперактивними посиланнями на рекомендовані джерела та інші корисні посилання на всесвітню мережу Internet.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 443 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor