Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Перше засідання в рамках Проекту ERASMUS +

DSC00599.JPG

 З 15 по 18 січня 2018 року на базі ДУ НМЦ «Агроосвіта» відбулося  перше засідання та навчальна сесія в рамках проекту Еразмус+. Були запрошені члени консорціуму проекту, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, Національного Еразмус+ офісу, проектів технічної допомоги ЄС, які діють в Україні в агропродовольчому секторі, міжнародних організацій. 

Проект передбачений на 36 місяців. Він спрямований на створення 4 спеціалізованих курсів, присвячених лабораторній практиці в агропродовольчому секторі: ветеринарна медицина, агрономія, тваринництво та харчові технології. Буде також розроблено один загальний курс для всіх видів лабораторій. Запропоновані курси буде розроблено також для післядипломного навчання співробітників лабораторії. 

Метою проекту є підвищення якості агропродовольчої продукції в Україні та країнах, які нещодавно стали асоційованими членами ЄС, шляхом удосконалення підготовки фахівців.

Розробка нових практик співробітництва між лабораторіями та університетами на основі взаємної вигоди сприяє розвитку потенціалу вищої освіти, а також охоплює додаткові можливості мобільності для студентів і викладачів навчальних закладів. 

Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи» 586383-EPP-1-2017-1-SI-EPPKA2-CBHE-JP(2017-2978/001-001). 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 1 користувач та 190 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor