Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Перше засідання в рамках Проекту ERASMUS +

DSC00599.JPG

 З 15 по 18 січня 2018 року на базі ДУ НМЦ «Агроосвіта» відбулося  перше засідання та навчальна сесія в рамках проекту Еразмус+. Були запрошені члени консорціуму проекту, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, Національного Еразмус+ офісу, проектів технічної допомоги ЄС, які діють в Україні в агропродовольчому секторі, міжнародних організацій. 

Проект передбачений на 36 місяців. Він спрямований на створення 4 спеціалізованих курсів, присвячених лабораторній практиці в агропродовольчому секторі: ветеринарна медицина, агрономія, тваринництво та харчові технології. Буде також розроблено один загальний курс для всіх видів лабораторій. Запропоновані курси буде розроблено також для післядипломного навчання співробітників лабораторії. 

Метою проекту є підвищення якості агропродовольчої продукції в Україні та країнах, які нещодавно стали асоційованими членами ЄС, шляхом удосконалення підготовки фахівців.

Розробка нових практик співробітництва між лабораторіями та університетами на основі взаємної вигоди сприяє розвитку потенціалу вищої освіти, а також охоплює додаткові можливості мобільності для студентів і викладачів навчальних закладів. 

Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи» 586383-EPP-1-2017-1-SI-EPPKA2-CBHE-JP(2017-2978/001-001). 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 140 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor