Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Перше засідання в рамках Проекту ERASMUS +

DSC00599.JPG

 З 15 по 18 січня 2018 року на базі ДУ НМЦ «Агроосвіта» відбулося  перше засідання та навчальна сесія в рамках проекту Еразмус+. Були запрошені члени консорціуму проекту, представники Міністерства освіти і науки, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної служби безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України, Національного Еразмус+ офісу, проектів технічної допомоги ЄС, які діють в Україні в агропродовольчому секторі, міжнародних організацій. 

Проект передбачений на 36 місяців. Він спрямований на створення 4 спеціалізованих курсів, присвячених лабораторній практиці в агропродовольчому секторі: ветеринарна медицина, агрономія, тваринництво та харчові технології. Буде також розроблено один загальний курс для всіх видів лабораторій. Запропоновані курси буде розроблено також для післядипломного навчання співробітників лабораторії. 

Метою проекту є підвищення якості агропродовольчої продукції в Україні та країнах, які нещодавно стали асоційованими членами ЄС, шляхом удосконалення підготовки фахівців.

Розробка нових практик співробітництва між лабораторіями та університетами на основі взаємної вигоди сприяє розвитку потенціалу вищої освіти, а також охоплює додаткові можливості мобільності для студентів і викладачів навчальних закладів. 

Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ «Поліпшення навичок з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи» 586383-EPP-1-2017-1-SI-EPPKA2-CBHE-JP(2017-2978/001-001). 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 0 користувачів та 482 гостя.