Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти і викладачі ЖНАЕУ приєдналися до «Свята олімпійського прапора»

434.jpg

У Житомирі 9 лютого з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор біля центрального корпусу ЖДУ ім. І. Франка відбулося свято Олімпійського прапора. На захід зібралося близько 200 студентів  місцевих навчальних закладів.

Зокрема, до спортивного свята долучилися студенти Житомирського національного агроекологічного університету, а також викладачі кафедри фізичного виховання.

На церемонії підняття прапору України та прапору Національного олімпійського комітету України були присутні в.о. начальника управління сім”ї, молоді та спорту Житомирської ОДА Олександр Антонюк, голова Житомирського відділення НОК України Олександр Оніщук, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання МОН України, заслужений тренер Володимир Зорнік та інші.

«Шановні спортсмени, студенти, молодь, сьогодні у Житомирі символічно пішов сніг. Усі українські спортсмени вже знаходиться у Південній Кореї в складі 34 спортсменів. Це найменша кількість за всю історію зимових ігор. Від відділення НОК у Житомирській області хочу привітати вас усіх із цією подією», –  звернувся до присутніх Володимир Зорнік.

Також по завершенню вітань студенти університету заспівали Гімн України.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету  

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 410 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor