Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Викладачка ЖНАЕУ відвідала черговий тренінг програми «AA/DCFTA Skills: Intellectual property»

photo (70).JPG

Доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Житомирського національного агроекологічного університету Ірина Литвинчук протягом 26-28 лютого  відвідала Чернігів, де взяла участь у тренінгу від контент-менеджерів платформи «European Intellectual Property Rights Helpdesk» (Європейський дослідницький та проектний офіс, Саарбрюккен).

Захід проходив у рамках грантової програми Інституту Європейської Політики та Федерального Закордонного Офісу Німеччини «Civic School for Sound EU Practice» з питань імплементації Глави 9 «Інтелектуальна власність» Угоди про Асоціацію України з ЄС/ Поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі. 

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року   Литвинчук  проходила  тренінги 5-місячної  німецької грантової програми «AA/DCFTA Skills: Intellectual property» від Civil School for Sound EU Practice & Institute for European Politics.

Крім цього,  викладач ЖНАЕУ Ірина Литвинчук  також нещодавно отримала сертифікат Української асоціації дослідників освіти.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    

 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Зауважив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець

"Ми зараз випускаємо багато інженерів, але наші підприємства мають проблему підбору кадрів. Вони не можуть взяти випускника з дипломом магістра – він просто не готовий до роботи. Цю проблему треба вирішувати, і саме дуальне навчання є тією моделлю, яка найпридатніша для цього".

Зараз на сайті 1 користувач та 393 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor