Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Міжнародна науково-практична конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної освіти та науки»

DSC_0093.JPG

   На базі НМЦ «Агроосвіта» 13-14 березня п.р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Кліматичні зміни та сільське господарство. Виклики для аграрної освіти та науки», організатором якої були Food and Agriculture Organization (FAO) та Науково-методичний центр «Агроосвіта».

   У заході взяли участь представники Франції − Ніколя Перрен та Жан-Жак Ерве,  Королівства Нідерланди − Каролін Спаас, Ізраїлю − Реут Шапір-Бен Нафталі, США − Людмила Запухляк та інших країн.

   Модератори конференції: Тамара Кутонова, старший консультант з питань клімату ФАО; Раїса Вожегова, Інститут зрошуваного землеробства НААНУ та МАППУ; Віталій Недосєков та  Петро Шевченко, НУБіП України.
   У рамках конференції проведено три панельні дискусії.

1. Рослинництво (захист і карантин рослин, шкідники та хвороби рослин, насінництво, меліорація, землеробство).

2. Тваринництво (ветеринарна медицина, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва).

3. Рибне господарство (хвороби риб, водойми).
   Учасники конференції порушили актуальні питання сьогодення щодо впливу змін клімату на культури, які вирощують на різних територіях, їх врожайність, розподіл і вірулентність, появу нових шкідників та хвороб рослин; виникнення, поширення захворювань тварин різними шляхами за умови глобальної зміни кліматичних умов; впливу змін клімату на продуктивність тварин, на структуру та функції рослинних і тваринних угруповань, прісноводних і морських екосистем; на стан водних ресурсів України; на аквакультуру, запаси і розподіл основних видів риб; на зміну якості продуктів харчування та негативні  наслідки для продовольчої безпеки тощо.
   Програма заходу була змістовною, цікавою, доповіді викликали жваву дискусію та обговорення. Це був справжній науковий діалог, який, без сумніву, збагатив усіх новим досвідом, надавши кожному учаснику широкі можливості ознайомлення з доробком колег, вільного обговорення актуальної проблематики.
   За результатами конференції підготовлено збірник тез доповідей, авторами яких стали понад 400  науковців із 8 країн.
   Усього конференцію відвідало понад 200 осіб, які отримали сертифікат учасника. 


Фото конференції 

Сертифікати учасників 

Тези учасників конференції

 Програма конференції

 Презентації виступів пленарного засідання 13.03.2018:

14.03.2018 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 91 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor