Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Проведення семінару-тренінгу “Ефективне управління освітнім процесом” для заступників директорів з навчальної роботи технікумів та коледжів

56.JPG

           14–15 березня п.р. на базі НМЦ “Агроосвіта”, ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж” та ВП НУБіП України “Ірпінський економічний коледж” відбувся семінар-тренінг “Ефективне управління освітнім процесом” для заступників директорів з навчальної роботи технікумів та коледжів.

          Перед учасниками семінару-тренінгу зі змістовними доповідями виступили Хоменко М.П., заступник директора НМЦ “Агроосвіта” – «Підготовка фахівців у коледжах і технікумах: виклики сьогодення»; Котоловець Л.О., керівник сектору наукового та навчально-методичного забезпечення модерні­зації змісту підготовки молодших спеціалістів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України – “Сучасні вимоги до змісту та форм підготовки фахівців у технікумах і коледжах”, працівники НМЦ “Агроосвіта”, досвідчені директори та заступники директорів з навчальної роботи аграрних технікумів і коледжів.

Семінар-тренінг надав можливість заступникам директорів з навчальної роботи глибше ознайомитись з сучасними вимогами до змісту та форм підготовки фахівців, методами ефективного управління освітнім процесом у коледжах. Слухачі отримали корисну інформацію про інновації в освітньому процесі, планування та закріплення педагогічного навантаження за викладачами, організацію та форми внутріколеджанського контролю тощо.

Цікавим було ознайомлення з роботою навчальної частини та матеріально-технічною базою ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж” та ВП НУБіП України “Ірпінський економічний коледж”. Учасники семінару відзначили, що тренінг був цікавим та інформаційно насиченим.

Учасники заходу мали змогу поспілкуватися між собою, а також висловити свої ідеї, думки, практичні напрацювання, обмінятись досвідом.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor