Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, присвячена 215-річчю від дня народження О.Д. Нордмана

545.JPG

Традиційно навесні в Уманському національному університеті садівництва проводиться щорічна студентська наукова конференція. Під час її роботи студенти випускних курсів доповідають про результати власних наукових досліджень, обмінюються думками та ідеями, адже одним із пріоритетних напрямів діяльності Уманського НУС є залучення студентства до наукових досліджень. І сьогодення університету передбачає нагальну необхідність проведення на належному науковому та практичному рівнях фундаментальних і прикладних наукових досліджень із актуальних проблем сучасного аграрного виробництва.

Цьогорічна Всеукраїнська конференція була присвячена 215-річчю від дня народження Олександра Давидовича Нордмана.

Розпочалась конференція 25 квітня із пленарного засідання. З вітальним словом до студентів-учасників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук Михайло Мальований. Він зазначив, що проведення конференції є гарною традицією, а ще наголосив: «Це – перша сходинка до кар’єрного росту майбутніх фахівців у сфері аграрного виробництва. Адже у різні часи багато відомих вчених розпочинали свій науковий шлях саме із студентських конференцій». Від імені керівництва університету Михайло Іванович привітав студентів і побажав щастя, здоров’я та творчої наснаги у визначенні подальших напрямів наукових здобутків і вагомих досягнень.

Особливу зацікавленість слухачів викликала доповідь студента 41-з групи факультету менеджменту Володимира Левченка про життєвий шлях і наукову діяльність Олександра Давидовича Нордмана – першого ректора Головного училища садівництва (нині – Уманський НУС) (керівник – завідувач музею історії університету Оксана Свистун).

Цікавими і непересічними були також виступи студента 21-зм групи факультету лісового і садово-паркового господарства Анатолія Медведєва про Канівський природний заповідник – один із найстаріших в Україні (керівник – викладач Наталія Піскун); студента 11-мс групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Вадима Вовка «Продуктивність сортів суниці залежно від мульчування ґрунту в НВВ Уманського НУС» (керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Роман Буцик); студента 13м-ас групи факультету агрономії Миколи Кравченка «Вивчення колекції гібридних популяцій, отриманих від схрещування пшениці мʼякої (Triticum aestivum L.) і спельти (Triticum spelta L.) (керівник – кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач Ірина Діордієва) та студента 11-мт групи інженерно-технологічного факультету Владислава Колпакова «Оцінка якості і здатності до зберігання плодів перцю солодкого різних строків достигання» (керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Катерина Калайда).

Жвавий інтерес аудиторії молодих науковців викликала доповідь студентки 41-о групи факультету економіки і підприємництва Ірини Слободяник на тему «Необоротні активи підприємства: суть та призначення» (керівник – кандидат економічних наук, доцент Наталія Оляднічук) і студента 11м-м групи факультету менеджменту Володимира Березюка на тему «Стратегія управління інвестиційно-інноваційною привабливістю сільськогосподарського підприємства» (керівник – кандидат економічних наук, доцент Наталія Петренко).
На завершення ведуча пленарного засідання, студентка 41-з групи факультету менеджменту Тетяна Савелюк, побажала успіхів студентам-випускникам у завершенні їх наукових досліджень та захисті магістерських робіт, а студентам молодших курсів – найкращих результатів у навчанні, плідної роботи та продовження наукових досліджень.

Після закінчення пленарного засідання студенти продовжили доповідати про результати наукових досліджень на секційних засіданнях, що проводились на кафедрах університету.

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.