Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в рамках Всеукраїнських спортивних ігор

6565.JPG

Нещодавно в спортивному залі  Уманського національного університету садівництва проходив парад-відкриття Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ.

З вітальним словом до спортсменів звернулася ректор УНУС Олена Непочатенко, яка побажала учасникам ігор натхнення та успішних стартів.

Учасниками легкоатлетичного кросу стали 20 команд з різних ВНЗ України.

Команда легкоатлетів нашого університету успішно виступила у змаганнях та виборола друге місце.
Змагання, за традицією, вже всьоме, проходили у мальовничому парку «Софіївка».

Успішно виступили наші студенти в особистому заліку. Так, друге місце на дистанції 2000 м виборов студент 41-ма групи Антон Діденко, третє місце – у студента 22-п гупи Романа Маніти, призеркою на дистанції 1000 м стала студентка 41-мгр групи Анна Козаченко (у неї третє місце), а її подруги по команді, Тетяна Румен з 14-ас групи та Яна Ткачук  з 11-е групи зайняли відповідно, четверте та п’яте місця на даній дистанції.

До перемоги доклали зусиль і Євген Семенда з 11-зм групи (у нього 5 місце на дистанції 2000 м) та 6 місце у Олександра Бурехіна з 23-ас групи.

Команду нагороджено Кубком та грамотою Міністерства освіти і науки України та Науково-методичного центру «АГРООСВІТА»

Бажаємо подальших перемог нашим легкоатлетам.