Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти Уманського НУС відвідали ПАТ «Ельворті»

695.jpg

Уманський національний університет садівництва завжди відкритий для співпраці з провідними вітчизняними підприємствами, де випускники університету мають змогу працевлаштуватися.

Одним з таких осередків є ПАТ «Ельворті», де студентам завжди готові відкрити особливості провадження діяльності та допомогти з працевлаштуванням, адже підприємство тісно співпрацює з нашим навчальним закладом в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті».

Цього разу студенти інженерно-технічного факультету Уманського НУС відвідали завод з метою поглибленого вивчення конструкцій сільськогосподарської техніки. Це дає їм змогу застосувати набуті теоретичні знання на практиці.

Зокрема, викладачі та студенти ознайомились з історією заводу, потужностями сучасного вітчизняного підприємства з виробництва посівної та грунтообробної техніки високого технічного рівня, умовами праці, оглянули виставку сівалок, культиваторів, борон, оприскувачів, навантажувачів, які виробляються на ПАТ «Ельворті».

Загалом студенти, які здобувають освіту за фахом «Агроінженерія», є затребуваними фахівцями на ринку праці, тож подібні екскурсії є незмінно позитивним і необхідним досвідом для молоді.

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.