Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

DSC_0687.JPG

   Травневі дні, 8 та 9 числа ХХ століття, навіки вкарбувалися в історію людства як символ довгоочікуваної, вистражданої Перемоги над фашизмом. 

   З тієї пори в ці, заквітчані яскравими зеленими шатами дні, йдуть вдячні нащадки на могили Героїв. Йдуть, щоб згадати страшні роки болю, бруду, крові, горя, сирітства, бездуховності. Згадати окопи, фронт, концтабори, гетто, підпілля, евакуацію, голод, каторжну працю в тилу та окупації. Пом’янути  фронтовиків, підпільників, учасників руху опору, морських транспортних конвоїв. Віддати шану спомину мільйонам людей різних континентів і країн, які по волі політиків були втягнуті в небачену досі кровопролитну війну, що забрала десятки мільйонів людських жертв.

   Тож схилімо голову перед юнаками та дівчатами, перед старими й молодими, перед матерями, батьками, нареченими, сестрами й братами, перед солдатами й офіцерами, перед тими, хто пожертвував всім в ім’я Великої Перемоги.

   З плином часу все менше поруч з нами Героїв. Вони відходять у вічність… З’являються нові оцінки тих часів, подій.

   Вічна пам’ять Героям! Пам’ятаємо! Ніколи знову…

   Але віддати належне живим ветеранам, вшанувати пам'ять полеглих, померлих від ран, тих, хто зник безвісти, ненароджених в роки Другої світової війни – наш святий обов’язок.

   Живі квіти та хвилина мовчання біля пам’ятника Героя Радянського Союзу Юрія Глібка…. Саме тут керівництво університету, науковці, викладачі та студенти в День пам’яті і примирення вшанували пам'ять Героїв.

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.