Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Тріумф творчих колективів Уманського НУС у Польщі

5345.JPG

З 07 по 11 травня вокальні колективи Центру культури і виховання Уманського НУС, а саме: Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари», Народний вокальний ансамбль «Криниченька», чоловічий вокальний ансамбль «Краяни» побували у Академії ім. Якуба з Парадижу у Гужові – Великопольському (Польща), куди були запрошені взяти участь у VII Фестивалі Європейської науки і культури.

Учасники творчих колективів Уманського НУС мали за честь представляти наш рідний університет на міжнародному рівні.

Коли трапляється нагода побачити та відчути колорит і атмосферу польського побуту, неодмінно отримуєш корисні і позитивні емоції. Адже доброзичливість і щира посмішка господарів не мають кордонів у своїй щедрості та гостинності.

Поїздка колективу до Польщі для кожного учасника стала не просто можливістю показати красу української пісні та виконавську майстерність, а й збагаченням необхідним, неоціненний досвідом. Адже перебування в іншій країні, спілкування з людьми мимоволі спонукає до ще більшої закоханості у рідний край та українську пісню.

8 травня у рамках Фестивалю відбувся перший концерт наших колективів у місті Strzelce Krajenskie. 9 травня відбувся конкурс на знання культури та мови різних Європейських країн.

Керівником ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», Світланою Бердніковою, було проведено майтер-клас з вивчення українських народних пісень із польськими студентами, які висловили щиру вдячність за знайомство з українськими піснями, що потім прозвучали  у спільному виконанні із студентами Уманського НУС.

10 травня відбувся спільний захід творчих колективів з України, Чехії та Польщі, під час якого українське студентство познайомилося з мистецтвом даних країн.

11 травня на площі Академії відбувся Гала-концерт та закриття фестивалю, де наші студенти теж виступили з концертною програмою.

Неможливо словами передати той вир емоцій, викликаний моментом, коли зали іноземних глядачів із захватом аплодують стоячи, вимагаючи виконання творів «на біс». І хіба не це є щастям для артиста та справжнього патріота?!

Концерт наших колективів справив таке чудове враження, що творчі колективи Уманського НУС відразу отримали запрошення на VIII фестиваль Європейської науки і культури.
Тож хай лине українська пісня бурхливим струмком, а життя – завжди буде сповнене теплом!

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.