Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

День науки в Уманському НУС

545.JPG

Уманський національний університет садівництва по праву вважається не лише провідним навчальним закладом аграрної освіти, а й центром наукової думки. Історія Університету насичена яскравими подіями та видатними вченими, які зробили суттєвий внесок у розвиток світової аграрної науки своїми фундаментальними працями, відкриттями та дослідженнями. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів гідно продовжує славні традиції минулих поколінь.

Традиційно цьогоріч в Уманському національному університеті садівництва відбулася урочиста Академія, присвячена Дню науки.

Відкрив Урочисту академію, присвячену Дню науки в Україні проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко, який привітав усіх присутніх зі знаковим святом і зазначив: «Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Сердечно вітаю зі святом всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти завжди підкоряються вам!»

Привітати науковців університету завітали почесні гості: заступник міського голови Жанна Лозінська, голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко, заступник голови Уманської районної ради  Петро Бабкін та керівник Уманської районної профспілкової організації працівників АПК Варвара Гаркава.

З вітальними словами до присутніх звернулася ректор Олена Непочатенко: «Це професійне свято усіх тих, хто робить внесок у скарбницю вітчизняної та світової науки – від студентів і аспірантів до провідних учених зі світовим ім’ям! Історія нашого Університету насичена яскравими подіями та видатними вченими, які зробили суттєвий внесок у розвиток світової аграрної науки своїми фундаментальними працями, відкриттями та дослідженнями. Сучасне покоління науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів гідно продовжує славні традиції минулих поколінь. Упевнена, що головні досягнення ще попереду».

Також Олена Непочатенко нагородила кращих науковців за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність та з нагоди Дня науки Подяками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Почесними грамотами Управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації.

Творчі колективи Уманського національного університету садівництва подарували всім присутнім яскраві виступи. Свято завершилося на високій ноті з найщирішими побажаннями науковцям професійного росту, нових здобутків і відкриттів на славу науки, України, міста та рідного університету.
Ми пишаємося нашими науковцями та робимо все, щоб підтримувати зв'язок поколінь і  наукових традицій.
Бажаємо вам творчої наснаги, постійного наукового пошуку та подальших здобутків на науковій ниві. Добра вам, здоров’я та миру!

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.