Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти Уманського НУС відвідали Верховну Раду України

6_0.jpg

Нещодавно, за сприяння Уманської міської ради, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Наталії Вдовиченко та головного спеціаліста цього відділу Анни Циктор, випускникам «Академії молодого лідера» була організована екскурсія до Верховної Ради України.

Студенти Уманського НУС Антоніна Коханова (факультет агрономії)  і Станіслав Покотілов (інженерно-технологічний факультет) разом з іншими учасниками Академії мали змогу  побувати в кулуарах Верховної Ради та поспілкуватись на актуальні проблеми молоді з народним депутатом України Максимом Поляковим.
Під час екскурсії студенти потрапили до сесійної зали, побачили мармуровий портал, де зберігається головний прапор України, знамениті кулуари  Верховної Ради, балкон, звідки видно робочі місця нардепів, конференц-зал.

Також учасники «Академії молодіжного лідера» зустрілися з заступником Міністра молоді та спорту Олександром Яремою.

Олександр Йосипович ознайомив студентів з структурою Міністерства, розповів про Державну цільову соціальну програму «Молодь України» на 2016–2020 рр. та нову програму «Молодь змінює країну», що передбачає вивчення молоддю європейського досвіду ефективного управління. В  межах програми також передбачається надання грантів на реалізацію регіональних проектів учасників.

У свою чергу, студенти вручили заступнику Міністра молоді та спорту запрошення на ХХ  Зліт студентських лідерів аграрної освіти, який відбудеться 6–8 червня 2018 року в Уманському національному університеті садівництва.

Студенти Уманського НУС щиро вдячні міському голові м. Умань Олександру Цебрію, начальнику відділу у справах сім’ї та молоді Наталії Вдовиченко та головному спеціалісту цього відділу Анні Циктор за надану можливість відвідати Верховну Раду України, а також поспілкуватись з представниками керівництва нашої держави.

Прес-центр Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.