Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Практичний семінар «Інноваційні підходи в підготовці фахівців ветеринарної медицини з використанням навчально-виробничих підрозділів аграрних закладів освіти»

54.jpg

24 травня 2018 року на базі Компаніївського коледжу ветеринарної медицини відбувся практичний семінар «Інноваційні підходи в підготовці фахівців ветеринарної медицини з використанням навчально-виробничих підрозділів аграрних закладів освіти» за підтримки Державної установи “Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів “Агроосвіта”.

З вітальним словом виступив директор коледжу Гордієнко Григорій Миколайович.

Учасники семінару ознайомилися з роботою навчально-виробничої клініки ветеринарної медицини Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ.

Викладач коледжу Гордієнко В.П. ознайомила учасників семінару з методами ранньої діагностики вагітності та продемонструвала ультразвукову діагностику вагітності у корів, свиней та дрібних тварин.

Викладачі Кондратюк О.В. та Мельник Т.В. показали сучасні методи взяття крові у свиней.

Паценко Д.А. ознайомив учасників з інноваційними методами профілактики хвороб корів незаразної етіології.
Ткаченко С.М. ознайомив з сучасними методами дослідження на трихінельоз та деякими іншими інвазійними хворобами.

На пленарному засіданні розглядали питання ступеневої підготовки фахівців ветеринарної медицини, сучасні підходи до ведення тваринництва, проблеми годівлі у свинарства та шляхи вирішення, інтеграції освітнього процесу у виробництво.

У семінарі взяли участь викладачі ветеринарних дисциплін  Рожищенського  коледжу ЛНУВМ та БТ імені С.З.Гжицького,  ВП НУБІП України «Немішаївський агротехнічний коледж», Золотоніського коледжу ветеринарної медицини БНАУ,  Новомосковського коледжу  Дніпровського ДАЕУ, Олександрійського коледжу Б НАУ, Каховського державного агротехнічного коледжу, Новочорторийського ДАТ, Хомутецького ветеринарно-технологічного коледжу ПДАА, Тульчинського коледжу ветеринарної медицини БНАУ, Технолого-економічного коледжу БНАУ,  Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ, керівники навчальних закладів регіону та представники аграрних підприємств  «АгроВет Атлантик», «AGROCONSULTING», «Теkro» та  «Марлен  КД».

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor