Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Практичний семінар «Колекційно-дослідне поле та його ефективне використання в освітньому процесі»

IMG_1296.JPG

12 червня на базі ВП НУБіП України “Заліщицький аграрний коледж ім. Є.Храпливого” відбувся практичний семінар «Колекційно-дослідне поле та його ефективне використання в освітньому процесі» за участі заступників директорів з навчально-виробничої роботи, завідувачів агрономічних відділень та колекційно-дослідних полів аграрних коледжів і технікумів спеціальності 201 “Агрономія”.

У семінарі взяли участь 20 осіб з десяти закладів вищої освіти західного регіону.

Мета практичного семінару – поширення кращого досвіду організації та функціонування колекційно-дослідного поля аграрних ЗВО .

З вітальним словом виступив директор коледжу Глова В.С., який ознайомив з основними напрямками діяльності закладу та результатами роботи колективу.

Наступними доповідачами були представники закладів вищої освіти, які в презентаційній формі показали досвід організації та функціонування колекційно-дослідного поля свого закладу. Також було обговорено орієнтовне положення про організацію і функціонування колекційно-дослідного поля та  внесення змін і доповнень до критеріїв оцінювання участі в огляді-конкурсі.

Потім учасники семінару ознайомились з матеріально-технічно базою та навчально-методичним забезпеченням кабінетів і лабораторій закладу освіти. Цікавим був огляд колекційно-дослідного поля, яке складається з декількох підрозділів тепличного комплексу, саду з різними видами плодових культур за сучасними технологіями вирощування та насаджень з різних видів малопоширених та інших сільськогосподарських культур.

Учасники практичного семінару відвідали підприємство з використанням сучасних технологій вирощування овочевих культур м DF «Агро» с. Синьків та заслухали виступ директора господарства Гордана Віталія, а також фермерське господарство «Перспектива», де вирощують плодові культури за сучасними технологіями, та заслухали директора господарства Перожака Івана.

Учасники висловили вдячність організаторам практичного семінару та побажання частіше проводити такого плану заходи.

По закінченню офіційно та урочисто учасники отримали сертифікати.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor