Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС змагалися за звання кращого козацького куреня

345.JPG

В Уманському національному університеті садівництва колоритно відсвяткували День захисника України та День українського козацтва.

З ініціативи ради студентського самоврядування університету було проведено традиційно спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави», участь у яких взяли шість команд – куренів, що представляли факультети закладу вищої освіти.

У програмі змагань були всілякі веселі завдання на перевірку сили, вправності, майстерності володіння літературним словом і навіть здорового апетиту.
Гарний настрій усіх присутніх підтримували яскраві виступи творчих колективів центру культури та виховання студентів університету.

У результаті напруженої та запеклої боротьби перемогу у цьогорічному конкурсі «Козацькі забави» здобула команда «Сокіл» факультету агрономії; друге місце дісталося «Богатирям на Русі» (факультет лісового і садово-паркового господарства), а третє виборола команда «Патріот» інженерно-технологічного факультету. Призи глядацьких симпатій отримали команди «Українські отамани» – четверте місце (факультет менеджменту), «Козацька воля» – п’яте місце (факультет економіки і підприємництва) та «Відважні козаки» – шосте місце (факультет лісового і садово-паркового господарства).

Вітаємо переможців з нагородами, а всіх учасників – з перемогою сили духу над буденністю та завзяття над інертністю та байдужістю!

За матеріалами прес-центру уманського НУС

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 140 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor