Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС змагалися за звання кращого козацького куреня

345.JPG

В Уманському національному університеті садівництва колоритно відсвяткували День захисника України та День українського козацтва.

З ініціативи ради студентського самоврядування університету було проведено традиційно спортивно-розважальні змагання «Козацькі забави», участь у яких взяли шість команд – куренів, що представляли факультети закладу вищої освіти.

У програмі змагань були всілякі веселі завдання на перевірку сили, вправності, майстерності володіння літературним словом і навіть здорового апетиту.
Гарний настрій усіх присутніх підтримували яскраві виступи творчих колективів центру культури та виховання студентів університету.

У результаті напруженої та запеклої боротьби перемогу у цьогорічному конкурсі «Козацькі забави» здобула команда «Сокіл» факультету агрономії; друге місце дісталося «Богатирям на Русі» (факультет лісового і садово-паркового господарства), а третє виборола команда «Патріот» інженерно-технологічного факультету. Призи глядацьких симпатій отримали команди «Українські отамани» – четверте місце (факультет менеджменту), «Козацька воля» – п’яте місце (факультет економіки і підприємництва) та «Відважні козаки» – шосте місце (факультет лісового і садово-паркового господарства).

Вітаємо переможців з нагородами, а всіх учасників – з перемогою сили духу над буденністю та завзяття над інертністю та байдужістю!

За матеріалами прес-центру уманського НУС

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor