Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”

54.JPG

В освітньому процесі якісне навчально-методичне забезпечення відіграє важливу роль у підготовці техніка-електрика, якого готують до виконання професійних функцій у сфері монтажу, обслуговування та ремонту електротехнічних установок в агропромисловому комплексі. Також майбутні фахівці повинні впроваджувати новітні енергозберігальні технології.

24 – 25 жовтня 2018 року на базі Коледжу електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного університету відбулося засідання комісії методики навчання та інформаційно-методичного забезпечення підготовки фахівців зі спеціальності 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” (за ОПП “Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі”).

На засіданні розглядалися питання стану і перспектив методичного забезпечення підготовки фахівців денної та заочної форм навчання, організації освітнього процесу, методики розроблення електронних засобів навчання, підвищення якості підготовки фахівців зі спеціальності.

Відбувся обмін досвідом з питань створення електронних підручників із навчальних дисциплін, удосконалення організації та підвищення якості дипломного, курсового проектування і практичної підготовки техніків-електриків.

Було обговорено питання вимог виробництва до майбутніх фахівців, налагодження співпраці аграрних коледжів із агропромисловими підприємствами різних форм власності, підвищення кваліфікації викладачів, шляхи та методи вдосконалення практичної підготовки техніків-електриків.

Проведено рецензування матеріалів методичного забезпечення дисциплін, обговорено перспективний план-графік укладання програм навчальних дисциплін та електронних підручників на 2019 рік.

Для ознайомлення із сучасними автоматизованими системами технологічних процесів виробництва, які базуються на новітніх досягненнях енергетичної галузі, членам комісії було організовано екскурсіїю на підприємство «Науково-виробнича інвестиційна група "Інтерпайп" ("Interpipe Group").

Члени комісії оглянули матеріально-технічну базу та навчально-методичне забезпечення кабінетів, лабораторій та майстерень, надали методичну допомогу викладачам і відмітили, що педагогічний колектив закладу освіти (директор Цоколенко М.П.) проводить значну роботу щодо вдосконалення матеріально-технічної бази, комплексу навчально-методичного забезпечення дисциплін та національно-патріотичного виховання молоді.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor