Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

У ТДАТУ налагоджують професійну співпрацю з Болгарією у сфері туризму

3455.jpg

6 листопада в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбулася презентація програми виробничого стажування в туристичних комплексах Болгарії.

В рамках налагодження міжнародних відносин, а також з метою розвитку спеціальності Туризм, університет підписав договір про співпрацю з найбільшим туроператором Болгарії – компанією «Турал». Студенти нашого навчального закладу мають можливість 2 рази на рік, не порушуючи навчального процесу, проходити практику на морських та гірськолижних курортах Болгарії.

Для проведення презентації в ТДАТУ приїхав генеральний директор компанії «Турал» Гешо Любенов, який докладно розповів про програму стажування, про потенційні місця для проходження стажування, провів індивідуальну бесіду з зацікавленими студентами, відповів на всі запитання.

Захід був організований начальником відділу міжнародних зв'язків, Єфіменко Л.М. і викладачем кафедри «Економіка», куратором спеціальності туризм Демко В.С. за сприяння ректора університету, Кюрчева В.М.
Програма дає можливість офіційного працевлаштування в Болгарії, отримання професійного досвіду для майбутніх фахівців в сфері туризму, готельного бізнесу та ресторації, отримання сертифікату Міжнародного зразка.

В цьому році, студенти нашого університету мали можливість влітку попрацювати в туристичних комплексах Причорноморського узбережжя Болгарії. На  цьому заході найкращим студентам пан Любенов вручив сертифікати Міжнародного Європейського зразка, які підтверджують кваліфікаційний рівень практикантів. Це студенти факультету Економіки та Бізнесу: Вознюк Юлія, Тритьяченко Кирил, Мартинюк Наталія, Мельник Вікторія і студент факультету інженерії та комп’ютерних технологій - Магдалина Артур.

Прес-служба ТДАТУ


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

«Урядом було прийнято Порядок атестації, в який заклали дві найважливіші речі. Перше – оцінювати результати діяльності установ будуть не міністерства та президії академій наук, у підпорядкуванні яких перебувають ці установи, а незалежні експерти. Причому оцінюватимуть на основі прозорих і зрозумілих кількісних показників. Так ми мінімізуємо конфлікт інтересів. Друге – створено основу для того, щоб державна підтримка установи напряму залежала від ефективності її роботи: кращі отримуватимуть більше, а неефективні мають бути реорганізовані чи ліквідовані».

Зараз на сайті 1 користувач та 353 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor