Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Створення Центрів професійної досконалості в Україні

234.jpg

Якісна професійна (професійно-технічна)  освіта можлива за умови, коли є сучасне обладнання, інноваційний викладач та кваліфікований майстер виробничого навчання. Тривалий час інвестиції у розвиток професійної (професійно-технічної)  освіти були обмеженими, що й призвело до зниження престижу робітничих професій з-поміж випускників шкіл.

У рамках підтримки модернізації професійної (професійно-технічної) освіти та навчання Європейський Фонд Освіти (ЄФО) спільно з Міністерством освіти і науки України передбачили проведення низки заходів, спрямованих на підвищення ефективності регіональних мереж закладів освіти: налагодження співпраці з питання створення Центрів професійної досконалості в Україні.

Для організації та проведення фахових дискусій ЄФО та Міністерство освіти і науки України обрали 6 регіонів України: Дніпропетровську, Запорізьку, Київську, Львівську, Рівненську області та м. Київ.
Одним із запланованих заходів було проведено технічну робочу нараду «Покращення ефективності регіональних мереж професійної освіти: об'єднання зусиль заради створення Центрів професійної досконалості в Україні. Створення Центрів професійної досконалості та інновацій в Україні – важливі питання та ключові можливості щодо сприяння аналізу процесу реалізації політики та діалогу у зв'язку з реформуванням українських мереж професійної освіти», яка відбулася 7 листопада п. р.

Учасники наради ознайомились із  міжнародним досвідом країн, у яких є Центри професійної досконалості, і працюючи у робочих групах, окреслили подальші кроки щодо створення та функціонування таких закладів освіти в Україні.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

«Урядом було прийнято Порядок атестації, в який заклали дві найважливіші речі. Перше – оцінювати результати діяльності установ будуть не міністерства та президії академій наук, у підпорядкуванні яких перебувають ці установи, а незалежні експерти. Причому оцінюватимуть на основі прозорих і зрозумілих кількісних показників. Так ми мінімізуємо конфлікт інтересів. Друге – створено основу для того, щоб державна підтримка установи напряму залежала від ефективності її роботи: кращі отримуватимуть більше, а неефективні мають бути реорганізовані чи ліквідовані».

Зараз на сайті 1 користувач та 353 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor