Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Факультету агрономії Уманського НУС – 150

DSC_0657.JPG

Факультет агрономії Уманського національного університету садівництва, один з найстаріших не лише в Україні, днями відзначив своє 150-річчя.

З нагоди поважного ювілею в університеті пройшла низка заходів і урочистостей: святкова лінійка, під час якої декан Сергій Полторецький відзначив грамотами кращих студентів факультету; було закладено капсулу пам’яті, в якій сучасники відправили послання своїм наступникам; творча молодь і колектив факультету представили загалу виставку «Свято врожаю»; ректор університету Олена Непочатенко разом з керівництвом факультету відкрили меморіальні дошки пам’яті видатних випускників, людям, які стали цілою епохою в житті нашої країни – Омеляну Парубку та Леоніду Шліферу; відбулася науково-практична конференція «Історія, сьогодення та перспективи факультету агрономії Уманського національного університету садівництва».

З нагоди Дня працівників сільського господарства та святкової ювілейної дати ректор університету Олена Непочатенко вручила грамоти кращим представникам науково-педагогічного колективу факультету.

Для людини 150 років – недосяжна мрія, для факультету – лише початок славного шляху. Тож бажаємо колективу факультету агрономії Уманського НУС незгасимого запалу, натхнення та цілеспрямованості у розвитку та провадженні наукової й освітньої діяльності!

 

За матеріалами Прес-центру Уманського НУС

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 126 гостей.