Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Навчаємося прибуткового ведення господарства

DSC_0508.JPG

Під сільськогосподарською дорадчою діяльністю розуміється сукупність дій та заходів, спрямованих на задоволення потреб особистих селянських та фермерських господарств, господарських товариств, інших сільськогосподарських підприємств усіх форм власності і господарювання, а також сільського населення у підвищенні рівня знань та вдосконаленні практичних навичок прибуткового ведення господарства.

У НМЦ «Агроосвіта» 26 листопада 2018 року було проведено курси з підвищення кваліфікації спеціалістів в області аграрного дорадництва – сучасні підходи до організації аграрного дорадництва в Європі, організаторами якого є Німецько-український агрополітичний діалог (APD) за підтримки AGRAR CONSULTING IAK, AFC Agriculture & Finance Consultants, IAMO.

Офіційно відкривали навчання Тетяна Іщенко – в.о. директора НМЦ «Агроосвіта», Фолькер Зассе – керівник проекту "Німецько-український аграрний діалог", Юрій Бакун – директор НАСДСУ.

Роман Корінець – експерт Офісу підтримки реформ при Міністерстві аграрної політики та продовольства України розповів про історію та актуальний стан консультування в Україні, а також провів практичний тренінг – розробка та узгодження «дорожньої карти» для надання запиту на отримання державної підтримки.

Ігор Абрамюк – директор з розвитку Асоціації об'єднаних територіальних громад наголосив, що ті територіальні громади, які не об'єдналися, дуже багато втратили.

Манфред Пуш – Департамент А2 Дорадництво, аграрна структура, техніка, будівництво в Баварському державному міністерстві сільського господарства лісів підкреслив, що ініціатива щодо створення кооперативу має йти від аграрія, а не від держави.

Уве Шьоне, який зазначив, що в Німеччині всі кооперативи є прибутковими. Їх багато і вони всі дієві (кооператив, енергетичні кооперативи (енергія коштує дорого, і об'єднуючись, люди ставлять декілька вітряків для виробництва енергії). У Китаї є найбільший кооператив − 115 млн членів кооперативу (торгівля). Китайцям легше об'єднуватися у групи, бо вони дуже дружний народ.

Марсель Гердс, консультант з податкових питань, доповідав на тему «Кооперація в німецькому сільському господарстві – внесок до розвитку сільської місцевості», де звернув увагу на те, що під час підвищення кваліфікації кооператори самі обирають теми (рільництво, орендне право, екологічні питання).

Отже, навчаємося і свого, і зарубіжного прибуткового ведення господарства.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.


 

 


 

 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Міністерство освіти і науки України

Міністерством освіти розроблений проект типового положення про користування студентськими гуртожитками у закладах вищої освіти. Документ винесений для громадського обговорення. Нове положення визначає особливості користування гуртожитками, які використовуються для проживання студентів, зокрема, порядок надання та користування житловими приміщеннями, умови проживання, правила розпорядку, оплати тощо.

Зараз на сайті 0 користувачів та 482 гостя.