Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

«Хлібодари» Уманського НУС вітали волонтерів країни на ювілейній церемонії нагородження

volont_1_tekst.jpg

В Українському домі відбулася п’ята, ювілейна церемонія нагородження волонтерів – «Волонтерська премія Євромайдан SOS 2018». Ця всеукраїнська недержавна нагорода була заснована в 2014 році громадською ініціативою Євромайдан SOS. Номінанти премії – волонтери, які не належать до керівних посад будь-яких політичних сил та здійснюють свою волонтерську роботу на безоплатній основі.

Захід збирає активних та небайдужих до долі нашої країни людей, які мотивують українське суспільство ставати кращими, допомагати одне одному та розвиватися. Вони приїздять на столичну церемонію нагородження не лише з різних куточків України, а й з інших країн: Хорватії, Польщі, Канади.

Учасників заходу вітав вокальними композиціями народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського НУС. Своєю творчою діяльністю ансамбль демонструє любов до рідного краю, національної культури та української пісні. Колектив є неодноразовим учасником і лауреатом всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів.

Колектив отримав Подяку за допомогу в організації щорічної волонтерської премії «Євромайдан SOS 2018» та внесок у розвиток волонтерського руху країни.

 

 Прес-цент Уманського НУС

 

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.