Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студентам ЖНАЕУ вручили сертифікати за участь у проекті з євроінтеграції

47463291_2321445671410324_1456617375091654656_n.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті 6 грудня в рамках програми Erasmus+ Jean Monnet Academic Module «EU  Agriculture Policy»   відбулося вручення сертифікатів студентам економічних спеціальностей, які успішно засвоїли освітній курс, продемонстрували гарні знання і засвідчили своє бажання бути активними учасниками процесу європейської інтеграції. 

Провідниками ідей європейського  способу  життя, традицій, соціально-економічних засад  розвитку, екологічної політики та політики сільського розвитку стала команда викладачів-учасників проекту -  Тетяна Зінчук, Олександр Ковальчук, Наталія Куцмус, Василь Шукалович, Лариса Левківська. 

«Приємно вразило бажання слухачів Модулю залучатися до набуття та розповсюдження знань з особливостей розвитку аграрного бізнесу в країнах-членах ЄС, продовжувати використання набутих знань в науковій студентській діяльності.  Сподіваємося, що наступний етап навчання студентів неекономічних спеціальностей в 2-у семестрі буде також ефективним і принесе гарні взаємні результати», - відзначила Тетяна Зінчук.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки

«Ще одна хороша новина – Німецьке науково-дослідницьке співтовариство (DFG) вже повідомило про свої плани встановити інституційне партнерство з Національним фондом досліджень України, що включатиме, зокрема, двосторонні проекти в усіх галузях фундаментальних досліджень. Для нас це є добрий знак, адже, нагадаю, Нацфонд досліджень тільки починає свою роботу, однак він має стати потужним гравцем наукової сфери України».

Зараз на сайті 0 користувачів та 1075 гостей.