Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Факультети Уманського НУС обрали студентських лідерів

235.jpeg

Вибори студентських лідерів на шести факультетах Уманського національного університету садівництва дають змогу щорічно згуртувати студентський актив та виявити найкращих.

Багато талановитих і впевнених у собі студентів навчається в Уманському НУС, які гідно представили свої факультети в рамках І туру конкурсу «Студентський лідер року», даючи змогу оцінити власні вміння та таланти, надихаючи оточуючих на необхідну для руху енергію.

Тож за підсумками конкурсів студентськими лідерами факультетів, стали:

• факультет економіки і підприємництва – Дар’я Якубовська;
• факультет агрономії – Іван Мінченко;
• факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин – Дарина Жилун;
• факультет менеджменту – Катерина Куцик;
• інженерно-технологічний факультет – Андрій Бекало;
• факультет лісового і садово-паркового господарства – Марина Булат.

Шановні студенти! Ваша активність, амбітність і дружні прояви взаємоповаги та взаємодопомоги є надзвичайно важливими в студентському колективі. Успішно представляйте свої таланти та вміння, оберігайте та примножуйте культурні і духовні надбання, використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля. Залишайтеся сміливими, спраглими знань, долайте труднощі, йдіть за своїми мріями і ніколи не здавайтеся!

Прес-центр Уманського НУС

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor