Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Факультети Уманського НУС обрали студентських лідерів

235.jpeg

Вибори студентських лідерів на шести факультетах Уманського національного університету садівництва дають змогу щорічно згуртувати студентський актив та виявити найкращих.

Багато талановитих і впевнених у собі студентів навчається в Уманському НУС, які гідно представили свої факультети в рамках І туру конкурсу «Студентський лідер року», даючи змогу оцінити власні вміння та таланти, надихаючи оточуючих на необхідну для руху енергію.

Тож за підсумками конкурсів студентськими лідерами факультетів, стали:

• факультет економіки і підприємництва – Дар’я Якубовська;
• факультет агрономії – Іван Мінченко;
• факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин – Дарина Жилун;
• факультет менеджменту – Катерина Куцик;
• інженерно-технологічний факультет – Андрій Бекало;
• факультет лісового і садово-паркового господарства – Марина Булат.

Шановні студенти! Ваша активність, амбітність і дружні прояви взаємоповаги та взаємодопомоги є надзвичайно важливими в студентському колективі. Успішно представляйте свої таланти та вміння, оберігайте та примножуйте культурні і духовні надбання, використовуйте кожну можливість, яку дарує вам доля. Залишайтеся сміливими, спраглими знань, долайте труднощі, йдіть за своїми мріями і ніколи не здавайтеся!

Прес-центр Уманського НУС

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 140 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor