Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Українсько-французька співпраця триває

654654.jpg

     До НМЦ «Агроосвіта» 29 січня п.р. завітав аташе з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен. Він зустрівся з керівництвом установи та представниками міжнародного відділу.   

     Під час зустрічі обговорювалися  плани щодо подальшої співпраці на поточний рік. Було наголошено на тому, що велика увага приділяється співпраці між українськими та французькими ЗВО, наприклад, НУБіП співпрацює з університетом м. Ліль, Білоцерківський НАУ – з Вищою ветеринарною школою м. Ліон.

     Крім того, сторони зустрічі обговорили формат проведення Днів аграрної освіти і науки Франції в Україні. Цей захід, який вже став традиційним, щороку проводяться наприкінці весни – на початку літа.

    Слід зазначити, що регулярна участь французьких експертів у конференціях, семінарах, круглих столах, виставках є надзвичайно важливою та корисною для української аграрної освіти і науки.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки

«Ще одна хороша новина – Німецьке науково-дослідницьке співтовариство (DFG) вже повідомило про свої плани встановити інституційне партнерство з Національним фондом досліджень України, що включатиме, зокрема, двосторонні проекти в усіх галузях фундаментальних досліджень. Для нас це є добрий знак, адже, нагадаю, Нацфонд досліджень тільки починає свою роботу, однак він має стати потужним гравцем наукової сфери України».

Зараз на сайті 0 користувачів та 1074 гостя.