Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Міжнародна конференція «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України»ТЕМА

Міжнародна конференція «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України»

 

 

АНОНС

Визначення засад, напрямів, завдань, механізмів упровадження підготовки фахівців в аграрній освіті за дуальною формою; імплементація концепції дуальної освіти         в освітній процес аграрних закладів освіти; популяризація інформації щодо переваг підготовки фахівців за дуальною формою серед освітян, науковців, представників бізнесу, громадських організацій, суспільства.

 

 

ОРІЄНТОВНІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

ТА ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ

жовтень 2019 року

 

1 день

 

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

ДУ «НМЦ «Агроосвіта»,

03151, м. Київ, вул. Смілянська, 11

 

 

 

ОРГАНІЗАТОРИ

ТА ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ

ДУ «НМЦ «Агроосвіта», Німецько-український агрополітичний діалог

 

 

КОНТАКТНА ОСОБА

Чайковська Алла Борисівна, завідувач кабінету науково-методичного супроводу неперервної освіти та розвитку сільських територій

тел. (096)348-95-70,

e-mail: e_8848@ukr.net

 

 

КОНТИНГЕНТ

50 осіб

 

Участь у конференції «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей

поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки

України» є платною.

(Вартість – 100 грн).

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 566 гостей.