Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Міжнародна конференція «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України»ТЕМА

Міжнародна конференція «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України»

 

 

АНОНС

Визначення засад, напрямів, завдань, механізмів упровадження підготовки фахівців в аграрній освіті за дуальною формою; імплементація концепції дуальної освіти         в освітній процес аграрних закладів освіти; популяризація інформації щодо переваг підготовки фахівців за дуальною формою серед освітян, науковців, представників бізнесу, громадських організацій, суспільства.

 

 

ОРІЄНТОВНІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

ТА ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ

жовтень 2019 року

 

1 день

 

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

ДУ «НМЦ «Агроосвіта»,

03151, м. Київ, вул. Смілянська, 11

 

 

 

ОРГАНІЗАТОРИ

ТА ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ

ДУ «НМЦ «Агроосвіта», Німецько-український агрополітичний діалог

 

 

КОНТАКТНА ОСОБА

Чайковська Алла Борисівна, завідувач кабінету науково-методичного супроводу неперервної освіти та розвитку сільських територій

тел. (096)348-95-70,

e-mail: e_8848@ukr.net

 

 

КОНТИНГЕНТ

50 осіб

 

Участь у конференції «Дуальна форма здобуття освіти як одна з моделей

поліпшення якості підготовки фахівців для аграрного сектору економіки

України» є платною.

(Вартість – 100 грн).

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor