Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Практичний семінар «Сучасні методи контролю якості молочної сировини та методи впровадження їх в освітній процес» (у рамках «Молочного форуму – 2019»)


ТЕМА

Практичний семінар «Сучасні методи контролю якості молочної сировини та методи впровадження  їх в освітній процес» (у рамках «Молочного форуму – 2019»)

АНОНС

Ознайомлення із  сучасними методами
у виробництві якісного молока, показниками якості молока, шляхами його поліпшення та впливом якості молока на прибутковість. Отримання додаткових практичних знань зі санітарно-гігієнічних вимог до відбору проб молока, методики відбору середньої проби молока згідно з ДСТУ ІSО 707 для аналізу в лабораторії ЛАДС як однієї з найважливіших умов правильного визначення його якісних показників, проведення аналізу молока з визначення кількості білка, жиру, лактози, точки замерзання молока, сухого залишку, кількості соматичних клітин та азоту в  молоці та впровадження сучасних технологій аналізу молока в освітній процес. Досвід, облаштування та робота на  сучасному обладнанні у лабораторії ЛАДС з визначення якості молока.

 

 

ОРІЄНТОВНІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ                          ТА ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ

травень 2019 року

2 дні

 

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій

ім. С.З. Ґжицького,

 (м. Львів, вул. Пекарська, 50

тел. (032) 260-28-89

ОРГАНІЗАТОРИ                       ТА ПАРТНЕРИ ЗАХОДУ

ДУ «НМЦ «Агроосвіта»,

Львівська аграрна дорадча служба,

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій

ім. С.З. Ґжицького

КОНТАКТНА ОСОБА

Синявська Ніна Іванівна, методист вищої категорії кабінету науково-методичного супроводу ветеринарної освіти та технології виробництва і переробки продукції тваринництва

тел. (097) 389-28-87

e-mail: sinayvska@ukr.net

КОНТИНГЕНТ

викладачі, науково-педагогічні працівники завідувачі технологічних відділень, декани біолого-технологічних факультетів закладів вищої освіти, виробничники та інші зацікавлені особи

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 91 гість.

Користувачі на сайті

  • Redaktor