Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

В Уманському НУС відзначили 75-у річницю визволення Умані від нацистських загарбників

2.JPG

Друга світова війна залишила глибокий слід в історії українського народу та на сторінках літопису Уманського національного університету садівництва. 10 березня минає 75 років відтоді, як нищівна орда окупаційних військ Німеччини полишила землі Умані та нашої Альма матер, та пам'ять про події тих років, про нищівні наслідки руйнації жива і нині.

На спомин тих подій, коли земля здригалася від рішучого поступу визволителів Умані та за полеглими у роки Другої світової війни представники колективу Уманського НУС на чолі з ректором Оленою Непочатенко взяли участь у загальноміських заходах, приурочених до цієї події.

Згадуючи ті часи, старожили університету кажуть, що в ті роки нашому навчальному закладу довелося пережити великі збитки. Нищівної руйнації зазнали корпуси та матеріально-технічна база, понад 350 осіб пішли на фронт, більше 80 з них загинули.

Нині, напередодні 75 річниці звільнення Умані від окупантів, до пам’ятника Юрію Глібку, розташованому на території Уманського НУС, прийшли студенти та викладачі, аби з пошаною та гордістю за своїх земляків схилити голови перед героями минулих поколінь, які самовіддано захищали свою землю від поневолення. А ще – попрохати подумки про неповторність такого страшного лиха, як війна.

Ми пам’ятаємо подвиг Героїв…

Прес-центр Уманського НУС

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor