Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Практичний семінар «Обробіток грунту та посів» зі спеціальності 208 «Агроінженерія»

345.jpg

У рамках реалізації німецько-українського проекту “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” 11–12 березня п.р. на базі “НМЦ “Агроосвіта” відбувся практичний семінар для педагогічних працівників «Обробіток грунту та посів» зі спеціальності 208 «Агроінженерія», де висвітлювались питання удосконалення підготовки фахівців зі спеціальностей “Агроінженерія” та “Агрономія” в аграрних технікумах і коледжах.

На семінарі були присутні 15 осіб з аграрних технікумів та коледжів, німецьки експерти та працівники НМЦ «Агроосвіта». Основним доповідачем був Норберт Бляйштайнер, директор Сільськогосподарської школи Тріздорф в Баварії (Німеччина).

На практичному семінару детально було розглянуто такі питання: мета проведення заходів, загальна будова техніки та вимоги до неї, основні технологічні операції обробітотку ґрунту та посіву.
Німецькі експерти разом з викладачами обговорили важливі питання з організації фахової практичної підготовки студентів на базі сільськогосподарських підприємств, організацію проведення Днів поля в аграрних технікумах та коледжах із залученням сучасної сільськогосподарської техніки фірм і компаній.

По завершенні семінару учасники отримали сертифікати та дійшли висновку, що проведення таких заходів корисне та необхідне.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Ми розглядаємо Туринський процес як можливість отримати релевантні дані про стан системи професійної освіти в Україні, аби потім базувати реформу та подальшу політику у цій сфері на конкретних свідченнях. І це стосується усього – від зміни системи управління до формування регіонального замовлення. Ми маємо зануритися і краще зрозуміти саме ті сфери, які найбільше сьогодні потребують змін».

Зараз на сайті 1 користувач та 338 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor