Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Удосконалюємо якість підготовки техніків-механіків сільськогосподарського виробництва

3456.JPG

12–13 березня на базі НМЦ “Агроосвіта” в рамках реалізації німецько-українського проекту “Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України” відбулося засідання робочої групи з питань удосконалення підготовки фахівців із спеціальності 208 “Агроінженерія” (за ОПП “Експлуатація та ремонт машин і обладнання АПВ”).

У засіданні активно взяли участь німецькі експерти Г. Ньор та Н. Бляйштайнер, викладачі Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ, Мирогощанського аграрного коледжу, Рогатинського державного аграрного коледжу, Житомирського агротехнічного коледжу, Хорольського державного агропромислового коледжу Полтавської ДАА, ВСП «Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ», Володимир-Волинського агротехнічного коледжу та працівники НМЦ “Агроосвіта”.
Було детально розглянуто пропозиції робочої групи щодо змісту підготовки майбутніх техніків-механіків сільськогосподарського виробництва, питання поліпшення навчального плану та програм із спеціальності, вимоги виробництва до випускників технікумів і коледжів, планування наступних практичних семінарів та Днів поля для викладачів і студентів закладів вищої освіти.

Цікавим і змістовним було обговорення результатів фахової інформаційної поїздки в жовтні 2018 року до Сільськогосподарської школи Тріздорф (Німеччина) та семінару для педагогічних працівників «Налаштування та обслуговування тракторів» у вересні 2018 на базі Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ.

За підсумками роботи було сформульовано пропозиції щодо вдосконалення орієнтовного навчального плану зі спеціальності та прийнято рішення провести практичний семінар «Сучасна сільськогосподарська техніка» в рамках проведення Днів поля в червні 2019 року.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 1 користувач та 443 гостя.

Користувачі на сайті

  • Redaktor