Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти-енергетики ТДАТУ вивчають особливості роботи Запорізької АЕС

IMG_1303 (1).JPG

   Минулого тижня студенти енергетичного факультету ТДАТУ відвідали Запорізьку атомну електростанцію – найбільшу АЕС в Європі і Україні з встановленою потужністю 6000 МВт. Вона розташована на березі Каховського водосховища поруч з  м. Енергодар.

Слід відзначити, що станція неодноразово визнавалася кращою АЕС в Україні з питань безпеки. На станції впроваджено систему сухого зберігання відпрацьованого ядерного палива у вентильованих бетонних контейнерах, розташованих на території станції.

Будівництво АЕС було розпочато в 1979 році і вже до кінця 1987 року були введені в експлуатацію чотири енергоблоки. В серпні 1989 року було запущено пятий  енергоблок, а в 1995 році – шостий енергоблок. Сьогодні на АЕС працює більше 11000 обслуговуючого персоналу.

Студенти групи побували на пятому енергоблоці, а також в учбовому тренувальному центрі.

Подібні екскурсії професійного спрямування є традиційними для студентів факультету, адже дане підприємство може стати  місцем роботи майбутніх випускників енергетичного факультету.

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 

 

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 1396 гостей.