Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Студенти-енергетики ТДАТУ вивчають особливості роботи Запорізької АЕС

IMG_1303 (1).JPG

   Минулого тижня студенти енергетичного факультету ТДАТУ відвідали Запорізьку атомну електростанцію – найбільшу АЕС в Європі і Україні з встановленою потужністю 6000 МВт. Вона розташована на березі Каховського водосховища поруч з  м. Енергодар.

Слід відзначити, що станція неодноразово визнавалася кращою АЕС в Україні з питань безпеки. На станції впроваджено систему сухого зберігання відпрацьованого ядерного палива у вентильованих бетонних контейнерах, розташованих на території станції.

Будівництво АЕС було розпочато в 1979 році і вже до кінця 1987 року були введені в експлуатацію чотири енергоблоки. В серпні 1989 року було запущено пятий  енергоблок, а в 1995 році – шостий енергоблок. Сьогодні на АЕС працює більше 11000 обслуговуючого персоналу.

Студенти групи побували на пятому енергоблоці, а також в учбовому тренувальному центрі.

Подібні екскурсії професійного спрямування є традиційними для студентів факультету, адже дане підприємство може стати  місцем роботи майбутніх випускників енергетичного факультету.

Прес-служба ТДАТУ

Детальніше: http://www.tsatu.edu.ua/

 

 

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України

«Вища освіта повинна бути якісною. І ми робимо нові стандарти вищої освіти, які потрібні ринку праці і орієнтовані на компетентності, і будемо вкладати у базу кращих університетів».

Зараз на сайті 1 користувач та 314 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor