Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студентка ТДАТУ отримала грант на навчання у Німеччині

3464.jpg

З 2016 року Таврійський державний агротехнологічний університет співпрацює із закладом вищої освіти Анхальт (Hochschule Anhalt) / Німеччина.  Співробітництво було започатковано ректором ТДАТУ, д.т.н., професором В.М. Кюрчевим. Угода про співпрацю, укладена між ТДАТУ і факультетом сiльського господарства, екотрофологiї та ландшафтного розвитку Hochschule Anhalt, передбачає різнопланову взаємодію в академічній та науковій сферах. З самого початку співробітництва найбільш рельєфним проектом у партнерських відносинах обох інституцій стала Програма подвійної магістерської підготовки студентів. Наразі за цією Програмою в Анхальті за спеціальністю "Продукти харчування та агробізнес" успішно навчаються чотири магістранти ТДАТУ.

Наприкінці 2018 року від факультету сiльського господарства, екотрофологiї та ландшафтного розвитку ЗВО Анхальт до міжнародного відділу нашого університету надійшла нова, дуже престижна пропозиція, а саме, конкурсне місце для паралельного  навчання  в останньому семестрі бакалаврату за спеціальністю «Сільське господарство». Безмежно привабливим було те, що пропозиція включала гарантоване надання претенденту стипендії із федерального бюджету. Вимоги до кандидатів передбачали високий рівень академічної успішності, переконливу вмотивованість щодо навчання у Німеччині та, зрозуміло, впевнене володіння німецькою мовою.

При конкурсному відборі кандидата на отримання гранту в першу чергу оцінювалася відповідность конкурсантів окресленим вимогам та якість представлених ними пакетів документів (CV, мотиваційний та рекомендаційний листи, залікова книжка). За цими показниками серед декількох претендентів кращі результати виявила Анастасія Подопригора, студентка 4-го курсу спеціальності «Облік та аудит», яка і стала володаркою гранта.

Оскільки весняний семестр у партнерському виші триває з 1-го квітня по 1-е жовтня, то на початку квітня Анастасія вже розпочала своє навчання  у Німеччині за запропонованою спеціальністю. Перспективним продовженням цього академічного проекту буде подальша участь нашої студентки у Програмі подвійного магістерського диплому за спеціальністю "Продукти харчування та агробізнес".

Прес-служба ТДАТУ

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 109 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor