Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення
діяльності вищих навчальних закладів
«Агроосвіта»

Проведення семінару-тренінгу “Ефективне управління освітнім процесом” для заступників директорів з навчальної роботи технікумів та коледжів

DSC_0044.JPG

15–16 травня п.р. на базі НМЦ “Агроосвіта”, ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж” відбувся семінар-тренінг “Ефективне управління освітнім процесом” для заступників директорів з навчальної роботи технікумів та коледжів.

Відкрила семінар-тренінг Іщенко Тетяна Дем’янівна, в.о. директора НМЦ “Агроосвіта”, яка ввела в тематику заходу і побажала плідної роботи всім його учасникам. 

Перед учасниками семінару-тренінгу зі змістовними доповідями виступили Хоменко М.П., заступник директора НМЦ “Агроосвіта” – “Сучасні вимоги до змісту та форм підготовки фахівців у технікумах і коледжах”; Шикова Олена Миколаївна, державний експерт Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України – “Стан та перспективи підготовки молодших спеціалістів в Україні”; Вітранюк Наталія Олександрівна, заступник директора департаменту - начальник відділу контролю за наданням фахової передвищої освіти департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України – “Актуальні питання інспектування стану організації підготовки фахівців у технікумах і коледжах”; Котоловець Л.О., керівник сектору наукового та навчально-методичного забезпечення модерні¬зації змісту підготовки молодших спеціалістів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України – “Нормативно-методичне забезпечення освітнього процесу ЗВО відповідно до сучасних вимог”, працівники НМЦ “Агроосвіта”, досвідчені заступники директорів з навчальної роботи аграрних технікумів і коледжів.

Важливим та пізнавальним було ознайомлення з роботою навчальної частини, відділень, інших структурних підрозділів, а також матеріально-технічною базою ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж”, який очолює директор Альохін Володимир Ілліч. 

Семінар-тренінг надав можливість заступникам директорів з навчальної роботи глибше ознайомитись з сучасними вимогами до змісту та форм підготовки фахівців, методами ефективного управління освітнім процесом у коледжах, впровадженням в освітній процес сучасних інформаційних технологій, особливостями підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, можливостями міжнародного співробітництва для закладів освіти, що здійснюють підготовку фахівців за ОКР “молодший спеціаліст”.

Заступники директорів з навчальної роботи отримали корисну інформацію про інновації в освітньому процесі, планування та закріплення педагогічного навантаження за викладачами, організацію та форми внутріколеджанського контролю, підготовку і проведення ліцензування та акредитації спеціальностей, інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу, інформаційно-комунікаційні технології в професійній діяльності викладача, педагогічні інновації в освітньому процесі тощо.

Також слухачі ознайомились з матеріально-технічною базою та відвідали Музей українського костюма та української писанки НМЦ “Агроосвіта”, мали змогу поспілкуватися між собою, а також висловити свої ідеї, думки, практичні напрацювання, обмінятись досвідом.

Учасники семінару відзначили, що тренінг був цікавим та інформаційно насиченим.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Максим Стріха, заступник Міністра освіти і науки України

Наше основне завдання – навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями – основний ключ для реалізації цього завдання

Зараз на сайті 1 користувач та 190 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor