Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Проведення семінару-тренінгу “Ефективне управління освітнім процесом” для заступників директорів з навчальної роботи технікумів та коледжів

DSC_0044.JPG

15–16 травня п.р. на базі НМЦ “Агроосвіта”, ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж” відбувся семінар-тренінг “Ефективне управління освітнім процесом” для заступників директорів з навчальної роботи технікумів та коледжів.

Відкрила семінар-тренінг Іщенко Тетяна Дем’янівна, в.о. директора НМЦ “Агроосвіта”, яка ввела в тематику заходу і побажала плідної роботи всім його учасникам. 

Перед учасниками семінару-тренінгу зі змістовними доповідями виступили Хоменко М.П., заступник директора НМЦ “Агроосвіта” – “Сучасні вимоги до змісту та форм підготовки фахівців у технікумах і коледжах”; Шикова Олена Миколаївна, державний експерт Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України – “Стан та перспективи підготовки молодших спеціалістів в Україні”; Вітранюк Наталія Олександрівна, заступник директора департаменту - начальник відділу контролю за наданням фахової передвищої освіти департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України – “Актуальні питання інспектування стану організації підготовки фахівців у технікумах і коледжах”; Котоловець Л.О., керівник сектору наукового та навчально-методичного забезпечення модерні¬зації змісту підготовки молодших спеціалістів Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України – “Нормативно-методичне забезпечення освітнього процесу ЗВО відповідно до сучасних вимог”, працівники НМЦ “Агроосвіта”, досвідчені заступники директорів з навчальної роботи аграрних технікумів і коледжів.

Важливим та пізнавальним було ознайомлення з роботою навчальної частини, відділень, інших структурних підрозділів, а також матеріально-технічною базою ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж”, який очолює директор Альохін Володимир Ілліч. 

Семінар-тренінг надав можливість заступникам директорів з навчальної роботи глибше ознайомитись з сучасними вимогами до змісту та форм підготовки фахівців, методами ефективного управління освітнім процесом у коледжах, впровадженням в освітній процес сучасних інформаційних технологій, особливостями підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, можливостями міжнародного співробітництва для закладів освіти, що здійснюють підготовку фахівців за ОКР “молодший спеціаліст”.

Заступники директорів з навчальної роботи отримали корисну інформацію про інновації в освітньому процесі, планування та закріплення педагогічного навантаження за викладачами, організацію та форми внутріколеджанського контролю, підготовку і проведення ліцензування та акредитації спеціальностей, інформаційно-ресурсне забезпечення освітнього процесу, інформаційно-комунікаційні технології в професійній діяльності викладача, педагогічні інновації в освітньому процесі тощо.

Також слухачі ознайомились з матеріально-технічною базою та відвідали Музей українського костюма та української писанки НМЦ “Агроосвіта”, мали змогу поспілкуватися між собою, а також висловити свої ідеї, думки, практичні напрацювання, обмінятись досвідом.

Учасники семінару відзначили, що тренінг був цікавим та інформаційно насиченим.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 109 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor