Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти Кіцманського коледжу ПДАТУ вивчають лабораторну справу

IMG-9bc03c0271f0556b7185eaa5fdc3fa7f-V.jpg

     Студенти Кіцманського коледжу ПДАТУ груп В-21 та В-41 спеціальності «Ветеринарна медицина» відвідали Чернівецьку регіональну лабораторію Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів під керівництвом викладачів ветеринарних дисциплін Косменка А.Ю., Бабюк Б.І. та Півторан Т.О. в рамках проведення навчальних практик з дисциплін «Епізоотологія з мікробіологією», «Анатомія і фізіологія с.-г. тварин» та «Ветеринарно-санітарна експертиза».

    Студенти мали можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою (територією і будівлями, лабораторним обладнанням і апаратурою, віварієм з піддослідними тваринами) та роботою структурних підрозділів (секторів і відділів).  Завідуючі відділами лабораторії детально розповіли про особливості організації роботи кожного відділу. Співробітники серологічного відділу допомогли закріпити теоретичні знання, отримані студентами з дисципліни «Епізоотологія з мікробіологією», продемонструвавши проведення окремих реакцій при дослідженні проб крові тварин. Студентам 2 курсу вдалося освоїти більш поглиблено тему по фізіології крові з дисципліни «Анатомія і фізіологія с.-г. тварин» завдяки спеціалістам біохімічного відділу.  У паразитологічному і патолого-анатомічному відділах можна було проявити знання як із базових, так і профілюючих дисциплін. Для студентів 4 курсу пізнавальною також була інформація щодо оцінки ветеринарно-санітарного стану продукції тваринництва, показників безпечності та якості об’єктів санітарних заходів.

    Студенти проявляли зацікавленість протягом екскурсії, активно задавали питання, переймали досвід працівників лабораторії у проведенні досліджень. Співробітники лабораторії наголосили на важливості практичного навчання в умовах виробництва, що сприяє формуванню навиків майбутніх висококваліфікованих спеціалістів в лабораторній справі. Також керівництво Чернівецької регіональної лабораторії ДПСС висловило побажання подальшої співпраці з керівництвом та студентами Кіцманського коледжу ПДАТУ з метою сприяння покращення якості освіти та можливості подальшого працевлаштування студентів спеціальності «Ветеринарна медицина».

 

 

 

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 724 гостя.