Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Реалізація проекту Еразмус+ MILETUS на базі університету Ольборга

325641978941.jpg

У межах реалізації проекту Еразмус+ MILETUS 3-4 червня 2019 року науково-педагогічні працівники Наталія Шарата – проректор з науково-педагогічної і виховної роботи, Ірина Гончаренко – професор кафедри публічного менеджменту, адміністрування і міжнародної економіки та Віталій Карбашевський – асистент кафедри обліку і оподаткування взяли участь у семінарі-тренінгу «Проблемно-орієнтоване навчання» та нараді керівного комітету проекту, що відбувся на базі університету Ольборга, Данія.

Під час проведення семінару провідними науковцями Ольборгського університету (Стигом Тапсом, Кілдом Педерсеном, Марією Стьоттруп Ларсен, Хейлин Команчо, Камиллою Диндлер) було проводено освітні платфморми, присвячені проблемно-орієнтованому навчанню, з-поміж яких: «Як організувати та структурувати проблемно-орієнтоване навчання», «Критичне мислення у межах проблемно-орієнтованого навчання та трансформація навчання» тощо.

Виступи лекторів супроводжувалися роботою у команді із партнерами із Німеччини, Італії, Данії, України та Сербії, яка передбачала обговорення питань проблемно-орієнтованого навчання.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 724 гостя.