Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студентка Коледжу Сумського НАУ - призер Міжнародної студентської олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT-Universe»

466.JPG

15 лютого 2019 року стартувала Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-Universe», у якій взяли участь 38 студентів ЗВО І–IV р.а. та позмагалися у застосуванні сучасних професійних програмних продуктів з автоматизації обліку і звітності в професійній діяльності. Партнерами ІТ-олімпіади є всеукраїнська громадська організація «Спілка Автоматизаторів Бізнесу» та ЦСО «Проком», які розробляють творчі фахові завдання в сфері обліку та оподаткування і визначають, які студенти найбільш майстерно володіють інформаційними технологіями в професійній діяльності.  

Конкурс проводився в декілька етапів.

І – оnline-етап (оnline-тестування) (1 березня – 10 квітня);
ІІ – регіональний очний етап (рішення практичних задач) (15 квітня);
ІІІ – фінал 6 червня у Києві.

Приємно, що у конкурсі з використання автоматизованих систем обліку із 14 учасників 4 студенти спеціальності «Облік і оподаткування» нашого коледжу.

Підсумковий результат засвідчив високий рівень практичної, професійної підготовки випускників Коледжу Сумського НАУ та аграрної освіти:

Чуйко Вікторія посіла ІІ місце,
Цимбал Владислава – IV місце,
Неженець Влада – V місце.

Три студентки коледжу у п’ятірці найкращих учасників у  Міжнародній студентській олімпіаді серед ЗВО І–IV рівня акредитації. Це – круто!!!

Підготувала до конкурсу викладач інформаційних систем і технологій в обліку Покутня Ніна Олексіївна.
Саме на таких випускників Коледжу Сумського НАУ та фахівців з обліку і оподаткування чекають роботодавці й запрошують на роботу.

Вітаємо призера і всіх учасників з вдалим виступом, бажаємо творчої наснаги, професійних злетів та успішного складання державного екзамену.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 572 гостя.