Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Тиждень тренінгів в рамках проекту ЕРАЗМУС+ Ag-Lab

61958503_2199492180134860_7285997742298497024_n_1.jpg

В рамках проекту ЕРАЗМУС+ Ag-Lab в період з 3 по 7 червня п.р. на базі Вроцлавського університету природничих наук проходив тиждень тренінгів. В тренінгах взяли участь члени консорціуму - фахівці лабораторій, викладачі університетів, а також студенти факультетів ветеринарної медицини.

Протягом тижня українські фахівці і студенти мали можливість пройти практичне навчання в лабораторіях факультету біології та тваринництва, навчитися робити сенсорний аналіз м’ясних продуктів та рідини, познайомитися з роботою різних лабораторій Вроцлавського університету.

Хочеться зазначити, що тренінги було побудовано таким чином, що слухачі могли не тільки спостерігати за процесом проведення дослідів, а й самостійно брати в них участь. Присутність практичної складової під час проведення тренінгів – це саме те, чого потребують і студенти і викладачі.

Дуже цікавими були  візити до лабораторії Epi-Vet та приватної акредитованої лабораторії Agro-Vet Wroclaw. Учасники тренінгу побачили сучасні прилади, познайомилися зі специфікою роботи польських лабораторій, мали можливість задати питання польським колегам та взяти участь у дискусії.

Відвідування Офіційної ветеринарної лабораторії Вроцлава, де роблять дослідження для ветеринарної інспекції, дало можливість не тільки побачити сучасне лабораторне обладнання, але і дізнатися про методику досліджень.

Викладачі, озброєні новими знаннями, поїхали додому, а студенти залишилися ще на 3 тижні для практичного стажування. Сподіваємося, що досвід, отриманий у Вроцлаві, буде їм корисним.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 0 користувачів та 725 гостей.