Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

На Міжнародній виставці «АГРО -2019» проект ЖНАЕУ відзначили золотою медаллю

62151913_2461416590570290_5118031502638055424_n.jpg

З 4 по 7 червня в Києві проходила   Міжнародна агропромислова виставка "АГРО -2019", участь в якій взяли близько 1300 компаній із 15 країн світу.

До заходу традиційно приєдналися представники Житомирського національного агроекологічного університету, який був відзначений золотою медаллю в номінації за  розбудову та провадження новітньої техніки і технологій для сучасних технологій сільськогосподарського виробництва  «За розробку технологічного комплексу обладнання для забезпечення виробництва органічної продукції та енергетичної автономності агроекосистем» (автори – Олег Скидан, Геннадій Голуб, Ярослав Ярош, Савелій Кухарець, Наталя Цивенкова).

Виставка «Агро» - найголовніша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий  захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору.

У рамках виставки  пройшли заходи ділової програми “АПК 4.0”, семінари і тренінги за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний та інноваційний простори.

Серед головних тем ділової програми: стратегічні пріоритети та плани подальшого розвитку АПК; державна підтримка-2019; експорт продукції, додана вартість, органічне виробництво; розвиток кластерів, кооперативів, фермерства, сільських територій і зеленого туризму; інновації, технології, логістика фінансові інструменти; адаптація до зміни клімату, збереження родючості ґрунтів, зрошення; аграрна освіта та наука.

Під час виставки, окрім традиційної ділової частини, також  відбулося “Агро Авто Шоу” – автомобільний фестиваль, експозиція легкових і комерційних авто; “AgroFoodFest” – тематичний фестиваль, експозиція ресторанів і крафтових виробників; український “Ярмарок” товарів народного промислу та “Аукціон племінних тварин”. 

Основні тематичні напрями виставки – ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.
Особлива увага приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей агробізнесу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 565 гостей.