Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Екскурсія студентів-фінансистів ТДАТУ до Казначейства

4565.jpg

Другий тиждень практичної підготовки пройшов для студентів кафедри фінансів, банківської справи і страхування надзвичайно продуктивно.  У відповідності з програмою практики студенти з керівниками відвідали Мелітопольське Управління Державної казначейської служби України Запорізької області, яке на сьогоднішній день є повноважним партнером органів державної влади та місцевого самоврядування.  Казначейство - важливий та необхідний елемент відносин між суб’єктами фінансової діяльності у країні, завдяки якому максимально ефективно використовуються державні фінанси в інтересах суспільства.

Метою екскурсії було ознайомлення студентів з організаційною структурою ДКСУ, основними завданнями органу, підвищення практичної підготовки студентів в межах професійної спрямованості та їх  можливого майбутнього працевлаштування.

З великим захопленням студенти послухали розповідь голови Казначейської служби Мелітополя - Шакуріної Людмили Леонідівни про роботу Казначейства, пройшлися робочими приміщеннями, відвідали відділи управління. Майбутнім фінансистам  детально роз’яснили специфіку роботи Казначейства і механізм автоматизованих процесів фінансових операцій. Особливу зацікавленість викликало ознайомлення з вакансіями, вимогами щодо професійних навичок та володіння комп’ютерними технологіями, які висуваються  до працівників Казначейської служби.

Провідні фахівці на конкретних прикладах розповіли студентам про особливості казначейського обслуговування бюджетних коштів, зокрема розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень бюджету, взятті бюджетних зобов’язань та здійсненні платежів; ведення бухгалтерського обліку і складання звітності про виконання бюджетів. У відділі надходжень продемонстрували порядок повернення помилково зарахованих доходів та відшкодування податкових надходжень. У відділі бухгалтерського обліку та звітності студенти мали змогу ознайомитися зі змістом фінансової та бюджетної звітності, порядком її складання і термінами подання.

Велику подяку начальнику Мелітопольського Управління Державної казначейської служби України Запорізької області Шакуріній Людмилі Леонідівні висловлюють викладачі та студенти ТДАТУ за надану можливість проведення навчальної екскурсії та знайомства студентів напряму підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування» з провідною фаховою фінансовою установою міста.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 125 гостей.