Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти-фінансисти ТДАТУ вивчають особливості роботи податкової інспекції

5676.jpg

19 червня в межах навчальної практики «Вступ до фаху» студенти групи 11 ФБ факультету економіки та бізнесу відвідали Мелітопольську об'єднану державну податкову інспекцію. Метою даної екскурсії було ознайомлення студентів з роботою податкових органів нашого міста.

Завідувач сектору організації роботи Конон Олена Миколаївна, провела для студентів цікаву та змістовну екскурсію, під час якої студенти ознайомились з організаційною структурою, основними завданнями, особливостями роботи, функціями та завданнями кожного структурного підрозділу ДПІ – сектором організаційного забезпечення, відділом моніторингу доходів та обліково-звітних систем, сектором обслуговування платників, сектором з юридичних питань, відділом податків і зборів з юридичних осіб, відділом адміністрування податків і зборів з фізичних осіб, відділом погашення боргу.

Олена Миколаївна наголосила на важливості виховання податкової культури у платників податків та встановлення з ними дійсно партнерських відносин, а також зазначила, що для роботи в контролюючих органах у молоді повинні бути не тільки фахові знання, але й високі морально-етичні якості. Студенти детально ознайомилися з роботою працівників податкової служби, які забезпечують контроль за повним та своєчасним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

Зацікавили студентів і інформаційні стенди, розташовані в залі обслуговування платників, які допомагають відвідувачам оформити заяви для отримання різноманітних дозвільних документів.

Під час екскурсії студенти вели активний діалог з працівниками податкової інспекції, ставили питання про особливості нарахування та контролю податків, про  зміни в податковому законодавстві.

Подібні заходи стали традицією під час проведення навчальної практики на кафедрі ФБСС, вони допомагають майбутнім фінансистам краще зрозуміти основні аспекти майбутньої професії, функціональні завдання податкових органів, набути досвіду і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні.

Велику вдячність висловили студенти і викладачі кафедри фахівцям Мелітопольської ОДПІ за корисну та пізнавальну екскурсію, яка стала для них успішною нагодою розширити свій світогляд щодо ролі податків та податкової служби в формуванні та управлінні фінансами.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.