Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Випуск-2019 у Житомирському національному агроекологічному університету

65903325_877074012652346_2227755345516691456_n.jpg

У Житомирському національному агроекологічному університеті 27 червня проходили урочисті заходи з нагоди випуску студентів.

 Привітати їх завітали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори, декани, викладачі та наставники, голова профкому студентів Олександр Лопатюк, рідні і друзі.

 За словами Скидана, цьогоріч дипломи випускників отримали більше 1200 студентів, 11% з яких – із відзнакою.

 «Переконаний, що кожен з вас, хто кілька років тому обрав для навчання Житомирський агроуніверситет, з гордістю нестиме по життю звання випускника цього закладу вищої освіти, - наголосив ректор під час вручення дипломів. -  Я бажаю вам професійної реалізації та зростання, успіхів. Нехай сьогоднішній диплом стане для вас квитком у доросле життя, де кожен знайде справу до душі. Колектив  університету щиро пишається своїми випускниками і ми будемо раді бачити вас, ваших рідних, а у майбутньому і ваших дітей, у наших стінах. Власне, ви й самі можете продовжити навчання у ЖНАЕУ, вступивши на «Магістратуру». Ви, без перебільшення, – надія і майбутнє нашого регіону та країни загалом, ви амбітні і цілеспрямовані, ви вірите в себе, а цей диплом стане рушійною силою для подальших здобутків та звершень. До нових зустрічей!».

 

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет – навчальний заклад у центрі міста із майже столітньою історією. Нині тут готують майбутніх фахівців за 27-ма спеціальностями у 14-и галузях знань, а за кількістю студентів цей заклад вищої освіти – найбільший у регіоні. Протягом останніх років  навчальний заклад суттєво покращив свої показники у  вітчизняних та світових рейтингах, продовжує налагоджувати співпрацю із підприємствами і компаніями, посилює міжнародні зв’язки,  зміцнює матеріально-технічну базу, підтримує різноманітні проекти та акції. Все це заради одного – аби створити для студентів максимально комфортні  умови  для навчання, розвитку і професійного зростання.

 Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Відео https://www.youtube.com/watch?v=Tzt4lHkLvsg

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 106 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor