Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Випускники Уманського НУС – його слава, гордість та авторитет

3_3.jpg

Впродовж багатьох років в Уманському національному університеті садівництва склалася добра традиція – зустріч випускників.

Останньої суботи червня тут зібралися випускники навчального закладу минулих років, щоб разом подорожувати спогадами у минуле сторінками сільськогосподарського інституту, аграрної академії, національного університету садівництва – нашого навчального закладу, який займає почесне місце Alma mater у серцях тисяч випускників. До старовинного і вічно молодого університету з усіх куточків України з’їжджаються представники аграрної галузі, які своїми здобутками та досягненнями примножують славу навчального закладу. Його випускники – гордість та авторитет університету.

Випускники ювілейних років з’їхалися до рідного університету, який поділився з ними скарбами знань, навчив професіоналізму, став путівкою у життя. Теплі, щирі обійми старих друзів, посмішки – все свідчило про те, що зустрічі бажані та необхідні людям.

Щиро привітала випускників минулих років ректор університету, професор Олена Непочатенко, яка відзначила, що зустріч випускників – прекрасна традиція, адже приїжджають ті, кому не байдужа доля рідного навчального закладу: «У стінах університету ви завжди будете випускниками. Рідний університет нинішнього року – ювіляр, який відзначатиме своє 175-річчя. Ми завжди раді зустрічі з вами». Від імені ректорату вона побажала випускникам життєвої енергії й оптимізму, миру, достатку, благополуччя та приємної мандрівки у студентські роки.

З радістю ділилися спогадами з усіма присутніми колишні випускники та сучасні студенти. Щиросердно та талановито дарували гарний настрій присутнім учасники Центру культури і виховання студентів.

Понад 700 випускників, які щоденно своїми творчими здобутками примножують славу університету, знову відвідали рідну альма-матер, пройшли університетськими коридорами, посиділи в рідних аудиторіях, зустрілися зі своїми наставниками, викладачами та однокурсниками.

Прощалися всі з надією зустрітися знову, тому що лише у рідних стінах чекає на випускників шалена ріка спогадів і відбувається зустріч із молодечим оптимізмом, завзяттям і світлою вірою у краще.

Прес-центр Уманського НУС

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 106 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor