Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Міжнародна науково-практична конференція «Епізоотологія, здоров’я та добробут тварин. Виклики cучасності»

DSC_0026_0.preview.jpg

На базі НМЦ «Агроосвіта» 12 вересня 2017 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Епізоотологія, здоров’я  та добробут тварин. Виклики сучасності», в якій взяли участь представники 

6 країн, а саме: України, Сполучених Штатів Америки, Туреччини, Молдови, Республіки Білорусь, Польщі. Співорганізаторами конференції  були  НУБіП України, Білоцерківський  НАУ, Житомирський  НАЕУ, Львівський НУВМтаБТ імені С.З.Ґжицького, Харківська ДЗВА, Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів (ДНКІБШМ), Асоціація ветеринарів України, Вроцлавський університет (Польща), Інститут ветеринарної медицини, Держпродспоживслужба України, Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК.

Модератор конференції – Віталій Володимирович Недосєков, доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри епізоотології та організації ветеринарної справи НУБіП України.

Розпочалась робота конференції із вступного слова директора НМЦ «Агроосвіта» Тетяни Іщенко та привітань від завідувача сектору аграрної та спеціальної освіти Міністерства освіти і науки України Ігоря Будька,заступника директора департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії, начальника Управління державного контролю  Держпродспоживслужби УкраїниМиколи Білоуса, вченого секретаря відділення ветеринарної медицини НААН України Станіслава Долецького.

Учасники обговорили питання ветеринарної освіти, здоров’я та благополуччя тварин та актуальні проблеми інфекційної патології, де йшлося про перспективи розвитку ветеринарної освіти і науки в Україні як фактору забезпечення здоров’я нації в умовах глобалізації світової економіки, модернізації ветеринарної освіти відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ).

На конференції виступив  з доповіддю «Поширення і різновиди хвороби Лайма та інших зоонозних патогенів у іксодових кліщів України» представник Техаського університету Артем Роговський та Маціей Кучжковскі,  представник Вроцлавського університету (Польща), з доповіддю «Порівняння патогенності пташиного патогену Escherichiacoli  (APEC) та уропатогену Escherichiacoli(UPEC)». Доповідачами конференції були представники Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини, ДНКІБШМ, Інституту ветеринарної медицини НААН України, Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК та  науково-педагогічні працівники аграрних вищих навчальних закладів України.

Після завершення виступів розпочалася жвава дискусія щодо проблеми  епізоотології, благополуччя та здоров’я тварин.

Всі учасники висловили власні думки, ділилися досвідом, озвучували проблеми і побажання та вносили пропозиції до проекту резолюції конференції.

Під час підбиття підсумків було відзначено, що захід професійний, змістовний, цікавий, проведений на високому організаційному рівні. Насичена програма дала можливість більш глибоко ознайомитися з проблемами епізоотології, благополуччя та здоров’я тварин та шляхами їх вирішення. Ця інформація  буде використана під час підготовки ветеринарних фахівців.

Всього конференцію відвідало 63 особи, які отримали сертифікат учасника. За результатами конференції був підготовлений збірник тез, авторами якого стали 140 осіб.

Усі присутні подякували організаторам за проведення заходу та висловили побажання частіше проводити конференції, семінари, тренінги.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 0 користувачів та 564 гостя.