Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Підвищення кваліфікації для сільськогосподарських консультантів

DSC_0146.JPG

Вже вдруге на базі Науково-методичного центру ВФПО за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу відбулося підвищення кваліфікації фахівців у галузі аграрного дорадництва та управлінців «ОТГ – сучасні підходи до організації аграрного дорадництва, актуальні проблеми в Україні». Протягом чотирьох днів роботи було розглянуто багато різноманітних та цікавих тем та проведено практичні тренінги. У заході взяли участь близько 50 учасників з усіх регіонів України. Серед них фахівці Міністерства аграрної політики та продовольства України, регіональних консультаційних служб, аграрних палат, наукових та освітніх закладів, громадських організацій.

Під час навчання було розглянуто програми державної підтримки дорадництва, аналіз та розвиток сучасного стану ринку дорадчих послуг в Україні, децентралізація, завдання та роль нових ОТГ, дорадництво у контексті регіонального та сільського розвитку та багато інших. Було представлено досвід упровадження державної підтримки на прикладі роботи  «Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби».

Серед спікерів цього заходу були Віктор Шеремета, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Сергій Шупик, Заступник директора департаменту підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій – начальник відділу підтримки фермерства, фахівці зазначеного департаменту, Дітер Кюнстлінг, керуючий ТОВ IAK Agrar Consulting, Дітер Кюнстлінг, керуючий ТОВ IAK Agrar Consulting, Тамара Кутонова, експерт ФАО,та ще багато фахових експертів.

Учасники навчання активно долучились до практичних тренінгів, а саме: «Розробка та узгодження «дорожньої карти» для надання запиту на отримання державної підтримки» під керівництвом Юрія Бакуна, «Документальне оформлення надання дорадчих послуг» (Юрій Жук), «Розробка та узгодження механізмів для співпраці з ОТГ» (Анжеліка Близнюк), «Розробка стратегії вирішення проблем сільського розвитку методами дорадництва» (Роман Корінць) та інші.

Слухачі мали можливість ознайомитись з німецьким, литовським та латвійським досвідом організації дорадчої діяльності, обговорили основні проблеми та виклики, які стоять перед дорадчими службами, консультантами.

Як підсумок роботи, слухачі підготували презентації про основні інструменти, які дорадниками використовуватимуться для подальшого впровадження в регіонах.

З матеріалами заходу можна ознайомитися тут

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 

 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Ганна Новосад, Міністр освіти і науки України

"Якщо ми подивимось на найуспішніші країни у галузі освіти, ми побачимо Китай, Гонконг, Корею, Сінгапур. Вони мають найкращі показники в математиці, фізиці, природничих науках. Коли ми подивимось на найщасливіші країни, тут на верхівці списку побачимо Фінляндію, Ісландію, Норвегію, Швецію. Мені здається, система освіти має безпосередній вплив на те, чи почувають себе люди щасливими. Якщо найщасливішими країнами є саме ці, давайте подивимось, чому вони такими є»."

Зараз на сайті 1 користувач та 140 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor