Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Студенти ЖНАЕУ готували рибну юшку на «Fish Food Fest»

1_4.jpg

Студенти та викладачіЖитомирського національного агроекологічного університету спеціальностей «Туризм» і «Водні біоресурси та аквакультура» 13 липня взяли участь у  ІІ обласному рибному фестивалі «Fish Food Fest»   в с. Перлявка (беріг річки Тетерів) на Житомирщині.

Під час фестивалю для гостей проходили змагання по спортивному рибному лову, кулінарні майстер-класи з приготування рибних блюд, кулінарний батл, катання всіх охочих на човнах, катамаранах, дошках-сапах,  спортивно-розважальні змагання.

Родзинкою став став майстер-клас з приготування фірмової рибної юшки від ЖНАЕУ, проготовленої студентами та викладачами університету на вогнищі в казані поблизу місця локації.

Серед поціновувачів студентської юшки були і колишні випускники навчального закладу, які із захопленням згадували роки навчання в університеті. Скуштувавши смачної страви, відвідувачі змогли ознайомитись за друкованою рекламною інформацією зі всіма спеціальностями, за якими наш університет готує фахівців.

Під час фестивалю гості поласували різноманітними блюдами з риби, зробили фото в «пащі акули», для дітей працювала дитяча зона з тематичними забавами, атракціонами, аніматорами.

 Прес служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor