Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Масштабна польова подія національного значення «УКАБ Агротехнології»

338696.jpg

14 серпня 2019 року відбудеться масштабна польова подія національного значення «УКАБ Агротехнології» на потужностях ТОВ «Агро-Регіон», організаторами якої є Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» і Агенція UCABevent.

У рамках події передбачено дискусію на тему: «Першочергові задачі аграрної освіти для нового уряду», організаторами якої є Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Науково-методичний центр ВФПО і Асоціація працівників аграрних навчальних закладів України «Украгроосвіта». Дискусія має об’єднати представників освіти і науки, бізнесу і громадянського суспільства і як результат мати рекомендацію до нового уряду щодо першочергових задач аграрної освіти.

Всі бажаючі зможуть взяти участь у зазначеній дискусії, зареєструвавшися до 10 серпня п. р. за електронною адресою: kovalchyk22@ukr.net, зазначивши П І Б, посаду, назву закладу освіти.

Участь у заході безкоштовна.

Місце проведення: с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область. Зареєстрованим учасникам буде надано трансфер автобусом.

 

Анонс події «УКАБ Агротехнології»

Програма події «УКАБ Агротехнології»

 

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Більше інформації про опції форматування

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

 


 


ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Прес-служба МОН

10 липня розпочався прийом заяв від вступників, які вступають до вишів на основі повної загальної середньої освіти. Абсолютна більшість цьогорічних вступників мають подавати заяви в електронній формі. Прийом заяв буде тривати до 22 липня для осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Ті абітурієнти, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів мають подати заяви до вишів до 16 липня.

Зараз на сайті 1 користувач та 90 гостей.

Користувачі на сайті

  • Redaktor