Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Викладачі ТДАТУ – експерти бізнес-школи для аграріїв «AGROSCHOOL»

757.jpg

4 вересня у Запорізькій торгово-промисловій палаті стартувало навчання у бізнес-школі для аграріїв «AgroSchool».

Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, основаним на базі Запорізької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Тема першого модулю – «Впровадження на підприємствах системи НАССР: практичні аспекти». Запрошений експерт агрошколи – Олеся Прісс, доктор технічних наук, професор, завідувачка кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного: «НАССР – це система, що дозволяє виробляти безпечну харчову продукцію і мати змогу це довести. Українському виробнику не варто боятися цієї системи! Варто впровадити і отримати свою вигоду».

Серед переваг впровадження НАССР (стає обов’язковим вже з 20 вересня 2019 року) - можливість збільшити доходи чи знайти інвестора на вигідних умовах, вихід на нові ринки збуту, зменшення втрат, пов'язаних із відкликанням продукції, штрафними санкціями і судовими позовами.

Учасники «AgroSchool»  - провідні фахівці та керівники харчових та переробних виробництв Запорізької області.
Учасник «AgroSchool» Володимир Пікалов, керівник виробництва – розпорядник ТОВ «Лакомка 2010»:

«На нашому виробництві вже діє система НАССР, але для того, щоб рухатися далі, розуміти всі нюанси у безпеці харчових продуктів – сьогоднішній тренінг дуже корисний. Вже є ідеї по запровадженню інновацій».

Учасник «AgroSchool» Наталія Славська, заступник директора ТОВ «Новополтавка»: «Наше підприємство займається первинною переробкою зерна, виготовляємо борошно, крупи. Наразі знаходимося у процесі впровадження НАССР. Думаю, цей тренінг дуже допоможе нам на цьому шляху».

Як повідомляють представники Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, загалом навчання в «AgroSchool» передбачає чотири тематичні модулі: на черзі – тема фінансових інструментів для розвитку агробізнесу у жовтні, дослідження ринків збуту – у листопаді, ІТ-технології для сільгоспвиробництва – у грудні.

Формат заходу передбачає також індивідуальні консультації з тваринництва, рослинництва, ягідництва та інших напрямів сільського господарства.

Прес-служба ТДАТУ

 

 


 

ОСВІТА

Незалежний замір знань

КОМЕНТАР

Олексій Гончарук, Прем'єр-міністр України

"Освіта – це перше, на чому ми маємо як країна зосередитися. Освіта, іновації і технології"

Зараз на сайті 0 користувачів та 124 гостя.